Prijava

Citao sam sve one predloge za poboljsanje vukajlije i primetio sam da bi i ja imao nesto da dodam. Kaizen rece da otvaramo nove teme ako imamo neki predlog, pa evo moje :)
Predlog je da se u profilu pored broja okacenih slika i klipova postavi i opcija da se mogu pogledati slike i klipovi jednog autora. To bi pomoglo u laksem trazenju nekih starih definicija.

Takodje bi hteo da vas podsetim na neke ranije predloge koji jos uvek nisu zaziveli, a ja ih smatram odlicnim!

iSharky: Једна ствар која би ми јако одговарала (а надам се и осталима) би била следеќа: Да сајт може да памти које су ми дефиниције биле оцењене од задњег пута кад сам се пријавио.

Che-Vu: E Kaizen, ooovaj... Mi nesto blejali na cetu, pa k'o velimo - bilo bi do jaja da se uspostavi sistem po kojem mozes da dobijas kredite za ekstra, (vise od 5) definicija dnevno ako ti je srednja ocena prihvatljiva. Sta kazes?
En_Dotten je rekao da se radi na tome, ali da ne postoji idejno resenje, pa bi ja probao da predlozim nesto sto bi mozda pomoglo ili kao resenje ili kao smer u kome bi trebali da razmisljate. Predlog se sastoji u tome da se privilegije daju samo clanovima koji imaju vise od 15 definicija i prosek po vasem izboru. Drugi stepen bi bio, recimo, da svi koji imaju vise od 25 definicija i ponovo prosek po vasem izboru, dobiju pravo na 2 dodatne definicije dnevno. Na taj nacin bi bi bilo dovoljno tesko odrzati te privilegije i oni koji bi ih eventualno zloupotrebljavali, gubili bi pravo na bonus definicije jer bi dobijali negativne glasove i time narusavali svoj prosek.

Kurd: Verovatno je komplikovano da se izvede,ali bilo bi lepo kada bi se definicije podelile i po oblastima,npr:Sport,ličnosti,istorija,itd,itd...

Nadam se da cete razmotriti predloge.
Unapred hvala!
love, obelix ...

"Predlog je da se u profilu pored broja okacenih slika i klipova postavi i opcija da se mogu pogledati slike i klipovi jednog autora. To bi pomoglo u laksem trazenju nekih starih definicija."

uskoro.

"iSharky: Једна ствар која би ми јако одговарала (а надам се и осталима) би била следеќа: Да сајт може да памти које су ми дефиниције биле оцењене од задњег пута кад сам се пријавио."

uskoro

"Che-Vu: E Kaizen, ooovaj... Mi nesto blejali na cetu, pa k'o velimo - bilo bi do jaja da se uspostavi sistem po kojem mozes da dobijas kredite za ekstra, (vise od 5) definicija dnevno ako ti je srednja ocena prihvatljiva. Sta kazes?"

nisam siguran da l se ostali slažu sa ovim. ovo je osetljiva tema koliko sam primetio.

"Kurd: Verovatno je komplikovano da se izvede,ali bilo bi lepo kada bi se definicije podelile i po oblastima,npr:Sport,ličnosti,istorija,itd,itd..."

ne tako uskoro.

Mislim da bi to podstaklo kreativnost, ali ako ostali negoduju onda nista :)

Kaizen, svaka cast na brzini!

Inače kada sam rekao zasebna tema mislio sam jedan predlog u jednoj temi koja nosi naziv po predlogu :)

Ok, nisam hteo da spamujem sa vecim brojem tema. A i ja sam dao samo jedan predlog i podsetio na neke ranije.
Ne se ljutis :)

Ma znam, nego kad ti meni daješ predloge, ja rek'o daj da uzvratim :)

Ja cu jos nesto da ti predlozim ovde, a ti se ljuti do mile volje :)))
Pre neki dan sam hteo da pogledam koliko je bodova potrebno za neke rankove i nisam nigde uspeo da najdem, pa ako bi to moglo biti pristupacno na nekoj od strana, recimo na "Start-u"

Zašto ne bi moglo u FAQ?

Ja sam onaj predlog postavio dosta davno, kada je tek ponovo uveden limit broja definicija na dan. U medjuvremenu sam promenio misljenje i svidja mi se kako je sada, mislim da je dobro resenje.

Citat obelix:
Ja cu jos nesto da ti predlozim ovde, a ti se ljuti do mile volje :)))
Pre neki dan sam hteo da pogledam koliko je bodova potrebno za neke rankove i nisam nigde uspeo da najdem, pa ako bi to moglo biti pristupacno na nekoj od strana, recimo na "Start-u"
:kraj citata

Ovde ti se nalazi željena informacija.
http://vukajlija.com/forum/teme/51#post_866

kad smo već kod podsećanja

http://vukajlija.com/forum/teme/106?strana=17#post_16616
post od 21.09.2008.

edit:
ne bi bilo loše da u profilu autora stoji i broj definicija poslatih na groblje
jer ima ovde dosta "grobara"
(naravno ovo dolazi u obzir nakon sređivanja "groblja definicija")

hvala za podsećanje :)

A shta bi sa onim "sanduchetom", tipa omiljene definicije...? Da ne moram razbijati mozak kad hocu nekome da pokazem neshto smjeshno....

E da to bi bila fina stvar, jer mnoge definicije rado čitam po više puta.

Pomenula sam ja to josh davno....samo sam zaboravila, inache bih cheshce insistirala.... :D

Nastavi da insistireš, dok nam Kaizen ne napravi :D evo ja ti se priključujem.