Prijava

http://i46.tinypic.com/muhhc1.jpg
Чудна из овог угла, ал АРТЕМИДА ПРШТИ!

Artemida deluje kao psiho riba koja bi mirne duše mogla da ti komadom razbijenog ogledala odseče kurac i turi u teglu sa turšijom. To ne menja činjenicu da saovim grudnim košem gori k'o međa, da se tako lirski izrazim.

Артемида ми делује као она врста рибе, која би обукла корсет и штикле, попела се на кревет и завезала те а затим брутално јебала као да сутра не постоји и таман кад види да ћеш да свршиш сишла са тебе, запалила пљугу и рекла: Шта ме гледаш, тако је и мени кад не свршим јер си ти тад хтео само да одрадиш.

Домина је два пута толико.

Artemida mi deluje ko riba koju bih odvalio od kite.

http://vukajlija.com/recnik/autori/579

čovek piše čist sleng, nako, urbanistički

looooooooool

koji pilkopaćnicizam!

Ovo je tema o ganijalnim članovima, a artemida nije genijalna a očigledno nije ni zaboravljena.

Šomi objasnijo! Idem sad da je ejalkujem, deluje ko super osoba...

Артемида има добре сисе.

u pravu je cara,ja kacio onu tackicu kao legendarni clan samo zato sto je dobra picka...a niti je genijalni,a ni zapamceni,pa da bi bila zaboravljeni clan lolo

http://vukajlija.com/recnik/autori/14623
Nekako se setih ovog člana kojeg sam voleo nekada da čitam dok se definicije valjale čitati.
Topla preporuka. Šarene su, ali ima odličnih karaktera u njima. Preporučujem stare...iii... takodje preporučujem i komentare na definicijama. Prosto uživanje. Toliko učtivosti i razvijanja konstruktivnih razgovora medju autorima.
Sad ili niko ne komentariše ili neko jebanje majki.

Pa s' obzirom da si moderator, nešto mi je čudno da ga poštuješ i izražavaš simpatije, a nećeš da se udostojiš da mu odabereš definiciju, nego na ovaj način predstavljaš njegov lik i djelo. Pa jebemu sunce, odaberi mu neku definiciju, i sam kažeš da su mu dobre.
U čemu je štos? Nisi valjda toliko tvrd na štikli?

EDIT:
Lol, ja pobrkao sa Manijakovim Kratošijom, vidim čovjek palac ima pa reko bruka hahaha

Nisam...nego mi bezveze da mu masa userava definicije.
Pola definicija su ustvari dogodovstine... i sa obzirom da je dobra vecina definicija duga i sa puno pravopisnih gresaka koje ja (kao jedan od nepismenijih modova) ne mogu skroz odraditi.. i iz tih razloga ne zelim da kenjatori blate da li je nepismena/nije sleng/nije definicija i ostali kurci po komentarima..
Vredi procitati u svakom slucaju

Mama: pogledaj ga Milorade, nesto su mu jadniku sipali u pice!!
Cale: jesu, jesu sipali su mu....sipali su mu nesto u litru vinjaka! !

ili recimo

Cale:(tihim tonom) sine... vidis onu zgradu tamo?? ( bas prolazimo pored Geneksove zgrade, ko ne zna, to je jedna od najvisih zgrada u BG-u, iz dva dela se sastoji) (vidi sliku)
Ja: vidim cale,i sta sa njom??
Cale: e kad budes sanjao da je jedna vino a druga kisela, onda mozes da mi se javis!!

Kao i dedine mudrolije, su vrh..

NAravno, treba uzeti u obzir starost istih, te i sam stil pisanja autora nekad

"cale, kad si, vidim, strucan za sve grane ovog sveta,a i vi stariji, vidim, sve bolje znate od nas, kazi mi ko je izmislio struju...??
naravno, pun pameti "pa ko je, pa tesla naravno....!!!"
"jel' tesla??? pa sto nije onda njegov tata izmislio,a???"

makaronac,sto lupetas sa tim izjavama o odabranima i to...zvucis ko oni najgori plusopacenici

http://vukajlija.com/recnik/autori/9852

genijalan. ne i zaboravljen. sve vezano za njega mi je tako svjeze, kao da je juce bio tu, sa nama.

1. roki123 - Moj dobar drug iz sprdnje smo braća al dobar dečko pre svega!
2. nema vise imena - Dečko je klinac al budući možda i hvalitetan autor.
3. Zelen Lukac - Lik iz Novog Sada , sve najbolje o njemu i samo da još malo bolje nauči elektrotehniku..
4. Čika Bolja - Lik koji se uvek hvalitetno sprda, nije često na Vuci.
5. Јуниор - Ili ti soko , nacionalista , al dobar je u duši poštujem i njega.
6. burundi - Ortak iz detinjstva , hvalitetan autor , šteta što njegovo delo ovde i nije baš prepoznato.
7. Drug_Tito - Lik me je hejtovo , al smo našli zajednički jezik jedan od većih prijatelja na sajtu.
8. Рус - Ostaće mi upamćen kao rus koma, legendarni čekaoničar , dobar čovek i sve stvarno najbolje. Možda ćemo ostati u kontaktu i kad ja odem.
9. чика Ђедо II - Čovek me je podržao , pošten i dobar . Malo vuče na četnike al to mu je u prirodi.
10. I don t care - Ja i moja kolegica smo ga prozvali kerče , imam ja par zamerki na njemu , al dobar je u duši. Drag mi je baš, nedostajaće mi nekad njegovi problemi i ta njegova priča.
11. Antifa - Stari čekaoničar , bio mi je ortak al napustio je sajt.
12. ^^OMG^^ - Čovek koji me je najviše podržao na sajtu, nema hvalitet al ima dosta reakcija i postera a ni jednu odabranu, ja ga puno cenim i nadam se da će dobiti neku odabranu.
13. paninaro - Legendarni čekaoničar, dobar čovek sa pravilnim razmišljanjem, imam najveće poštovanje prema njemu. Cenim ga jer je najjača osoba na sajtu koja je stala iza mene i podržala moje ideje. Nisam ga upoznao ma da sam želeo. I posle mog odlaska najverovatnije čovek koji će mi nedostajati ( prvenstveno one neke sprdnje i razgovori)
14. SerbianSSSS - Srpska radikalna stranka na sajtu , eto i oni su mi dosta značajni ovde.
15. JanisJoplin - Džesika , banovaše je. Dobra devojka lepe crvene kose i finog karaktera.
16. Шунта - Legendarni čekaoničar , napustio je čet al mi je bio baš dobar lik. Ne dostaje , al počeo je pravi život.
17. mimix93 - Udala se i otišla sa sajta ne dostaje mi stvarno , meni je bila najlepša devojka al eto otišla je i bez poslednjeg zbogom.
18. Ironični - Dobar lik , inače legenda balkona , balkon se ugasio a one se prestrojio u čekaonicu. Lično ga poznajem i sve naj naj , i ako imam osećaj da on ne priča tako o meni.
19. RockyPadre - Dobar dečko bivši muž od kolegice. O njemu sve najbolje. Ima mali problem a o tome nećemo sad. Inače taj problem se meri u cantimetrima.
20. YeahBatch - Ološ koji mi nije odabrao ništa za vreme moderatorisanja i veliki kafanijaš. Svi mu se uvlače u njegovo veliko dupe. I niko ne vidi da je on običan seronja.
21. Digging Bill - Dobar lik, stari čekaoničar.
22. Kolegica - Moja mezimica. (dovoljno je to reći)
23. turska_kafa - Nafufana mala, šalim se sa njom naravno , dobra devojka šteta što se nismo upoznali.
24. pseto88 - Dobar dečko i kafanijaš al ga mnogo poštujem.
25. Dilan Dog - Opasan dečko, bije, preti, ubija, ima opasne drugove, ima najveća muda na sajtu, i hoće da me ubije i da me jebe i ko zna šta još ne. Inače legendarni čekaoničar.
26. Comi_PG - Dobar čoek , prijatelj od paninara, nekad smo se i svađali a nekad smo i dobri bili al svakako mi ne dostaje.
27. cornelije - Stari čekaoničar, mnogo ga poštujem al nečujemo se.
28. fade - Veliki zajebant, sa ispravnim pogledima na život , sem što voli evropsku uniju , poštujem ga, i ne dostajaće mi.
29. Usain Bolt - 97 godište i legenda čekaonice , sportista.
30. Darе - Kralj reakcija na sajtu , dobar čovek , puno ga volim jer sluša dobru muziku i uvek sa njim mogu da pričam o svemu.
31. Dejanče - Kralj postera , al ima i dobre reakcije, mnogo dobar čovek i veoma visok , sve najbolje o njemu jer isto ko i dare sluša dobru muziku.
32. Clannad - Pazl, bez nekog većeg kontakta , al dobar je iz onog šta sam čuo o njemu.
33. Црвени барон - Inače prištevac , lično sam ga upoznao , legendarni čekaoničar. Dobar čovek.
34. GrayWolf - Stalno je po čekaonici , nije loš čovek. Al nisam ulazio u neke veće razgovore sa njim.
35. BLZ - Beli dobar čovek , poštujem ga , uvek mi je davao dobre savete , voleo je jednu suzanu , al dobar je u duši.
36. Sejo_govedo - Eto tako da se i on spomene... ( po dobrom naravno )
37. (....KrajsleR...) - Dobar lik pamtim ga po njegovom avataru Halida Muslimovića
38. Rasni - Ili ti Ja sam rasan, veliki huligan i navijač i nacijonalista. Nije me baš voleo, i ako ja mislim sve najbolje o njemu.
39. bata gugi - Ostaje upamćen po mimix93 i tom nekom njihovom muvanju.
40. bazo - Dobar dečko , upozno sam ga ne četu.
41. Daimyo - Bog i batina , pravi čovek poznaju ga mnogi a nee treba ga mešati sa jednim običnim klošarom koji se zove Dionysio.
42. Shir Kahn - Četer , podseča me na mileta kitića sa sajta , al super je iskreno.
43. YouCantHandleTheTruћ - Dobar i želi da mi objasni matematiku.
44. JUGOSLOVEN123 - Mlada nada sajta , počo da piše definicije i misli da je bog i batina. Mnogo ga poštujem i dobar je lik.