Prijava

Imam predlog da se omoguci da vidimo npr. za zadnjih 10 ili 20 ocena koje defke su nam ocenjene i kojim znakovima, cisto da bismo znali koje nase definicije ljudi citaju. Barem mene mnogo zanima kada dobijem neke ocene, a neme promena ni u najnovijim ni u najbolje ocenjenim definicijama. U zadnjih 20-ak minuta sam dobio oko 10 pluseva, a za polovinu njih ne znam koja defka mi je ocenjena. ZNacilo bi mi da znam koje moje defke ljudi citaju da bih znao sta im je zanimljivo, da bih imao orijentir pri smisljanju novih definicija.

podržavam predlog. nekima može biti korisno.

njaa...moze, ali to nece povecati kvalitet definicija ni malo

Pa šta? Jednostavno je korisno.

po nekoj mojoj proceni ljudi najviše čitaju, kad uđu na nečiji profil, najnovije i najpopularnije. zavisno od toga koliko autor ima definicija, ako ih je manje, pročitaće ih sve. a ako ima mnogo, računaj na to da se čitaju prve dve stranice najnovijih, najpopularnijih i najlošijih. to ti je u 90 posto sigurno.
mada, ok ti je predlog, ali smo mi vukajlijaši malo razmaženi, čini mi se da ni na jednom drugom forumu nema ovoliko prohteva sa ciljem da se dođe do neke perfekcije.

Po meni ovo nisu prohtevi nego predlozi za unapredjenje sajta :-)

Nije mi korisno...
Šta, treba da formiramo naše naredne definicije po tome da budu slične defkama koje ljudi čitaju?

"Hmmm... vidim ovde da mi ljudi čitaju defke u kojima stavljam kurac i sise....
Znam! Praviću više definicija u kojima pominjem ta dva (tri ustvari) anatomska pojma!"

Piro je u pravu. Ta alatka bi po pomogla da vukajlija postane "industrija citanih definicija". A da ni ne pominjem paranoicne prijave da je neko hejtovan...previse razmisljanja, bolje eksperimentisite i usavrsavajte formu. Ako vam je nesto stvarno valjano ili lose dobicete komentar od nekog.

Al da ne kenjam precise...vec sam skreno s teme

Dobar je predlog...baš mi se takva stvar desila danas...

Predomislio sam se. Ne slažem se sa predlogom ipak, kad sam malo razmislio. Iako na prvu loptu zvuči do jaja.

Moj moto je: Od viska ne boli glava. Kada bi se manje davali predlozi, a vise realizovali, bilo bi super. Ovde na 100 predloga bude realizovan 1.

Pa jebiga kad su 99 od 100 govna. :)