Prijava

Ja sam maločas prvi put u životu, i to naravno slučajno, kliknuo na opciju za automatsko prevođenje teksta na Guglu, i mogu vam reći da su rezultati više nego urnebesni, što se može i očekivati! Srčujte, npr., Vukajlija, i kliknite ono pored "Транслате тхис паге", i iznenadićete se, ponekad kad ubode prevod, uglavnom kad odvali neki debilitet!

Btw, ovaj prethodni post izgleda ovako:

I'm just the first time in my life, and of course, accidentally, click the option for automatic translation of text on Google, and can tell you that the results of more than urnebesni, which can be expected! Srčujte, for example., Vukajlija, and the next click "Translate this page" and iznenadićete is, sometimes when ubode translation, mainly when odvali a debilitet!

Surovi je Severe, a ujka vanja je neobjašnjivo postao vision uncle!!!
Ovo je toliko zabavno, jeeeee! A the poenta is koliko je debilno i smešno korišćenje ove divne, besmislene opcije čika Googla!

jebeš gugl i vukajliju zajedno. moraću da naučim ovu glupu matematiku inače mi ne gine četvorka (Jebes Google and vukajliju together. need to learn this stupid mathematics or we do not gine Four)

OMD prezabavno je :)

Mon francais n'est pas formidable, english is beyond a doubt my true forte! Especially automatic-google-english :DDD

In the meantime, some more automatic google english:

zvone my eggs

when you do something or someone did not care and when not care what he thinks about you ..

zvone my eggs that will Pera to come to zurku ...

ujka vanja - uncle vision
Surovi - Severe
Jelena Tihi Ubica - Jelena Pacific killer
Stoka - Cattle
neobavesteni - uninformed
Sos - Sauce
Duh Sekire - Spirit Sekire
Madda Fakka - Maddi Fakka
neko - someone
Artemida - Artemis
J.Z. - SO
Zli ! - Evil!
mali prst - little finger
Protagora - Protagoras
Lija-Vujak - Reynard-Vujak
LUDI CAK - EVEN houses
Orko - Orcish
iskusni interpretato - experienced interpreters
zvončica - Bell
Brdja De Beli - De Brdja White
MajaHM - May HM
Shone zlo - Shone evil
skipi - skip
Ludi Rudi - Crazy Rudi
Remorker - Towboat
Gđica Bauer - Ms. Bauer
!van - ! out
dane - days
Osica - Wasp
Raven - Rhurbarb
bata - Sale
Plameni - flaming
sultanija - sultana
Srbija - Serbia
gradjanka - Građanki
Snezni kralj - Snežni king
Skitnica - Hobo
zlato - gold

Ovo su samo prvih deset strana. :)

Bio si u pravu dovlinjos. Ovo jeste zabavno.