Prijava

Možda bi ovo moglo ići na teme o Vukajliji, ali dobar broj definicija je samo simptom...
Pre nego pređem na stvar reći ću da se više i ne sećam da li PH raste sa kiselošću sredine ili ako je sredina alkalna, a i ne moram da znam. Za ovu temu je bitno da postoji neka sredina i da postoji kiselost, kakvu kanda primećujem kod nekih...

LM, ja nisam ni znao šta je "žiljava pička", dok nisam "došao ovde". Zašto to nisam znao? Pa zato što me takve i ne zanimaju. Takve smo navikli zvati sponzoruše, dizelašice, splavarke... A ovde tma i tušta definicija tog pojma, uglavnom pisanih tako da se ispali sva moguća kiselina. Ok, ne žalim se, zato i ne pišem na odeljku za definicije, nego šta to govori o društvenom trendu...
Isto je i sa definicijama estradnih zvezda, glumica... Možda neka treba da rikne da bi bila priznata. OK, ima stvarno iritantnih pojava tipa JK koje je teško izbeći (jebiga reklame), ali mislim čemu trošenje prostora na olajavanje recimo Jelene Bačić ili kako se već zove... Uzgred, Bravo Show vam je emisija na TV Pinku u koju dolaze uglavnom narodnjaci. Pa šta očekujete kakva da bude voditeljka toga!? Ako vam smeta što neko uopšte tako nešto sluša, to je već kultur-fašizam. Kao ono, ko ne ispunjava moje standarde nije čovek... Za sve ostalo postoji pilot a.k.a. daljinski, postoji i DVD. Postoji i izbor društva, da se vratim na "žiljavke"...

Dakle ne znam čemu tolika negativna energija, i zato ovo stavljam na Upoznavanje... Da ne bi pričali ono "skupljam salvete ... volim sve što vole mladi" zanima me čemu sve to? A i vi da upoznate da se meni to ne sviđa.
I nemojte misliti kako sam ja neko dete cveća, pa nisu ni moje sve definicije pozitivne. Samo bih vas podsetio na ono što reče Zaratustra - čuvajte snagu sa dostojnog protivnika. I zato treba snage, ne samo da se vitla mačem po vazduhu. Ergo, čuvajte svoj PH, čuvajte kiselinu za prave mete ;)

Ја сам пичка у души, па се курчим на нету.

Eto Tihom je PH vrednost na nivou, čemu sekiracija.

Zapravo šta si hteo sa ovom temom, da diskutuješ o nečemu ili samo da daš izjavu?

Mislim da nam je hteo reći da puno pljujemo ljude ..

edit:

PRODAJEM SEMERING ZA JELENINU LADU: 064/yyyyyyyy

Spiting je tako naivna i bezazlena disciplina, opesno bi bilo da dobijemo neki talk/realitz show :D

Slažem se Duše sekire,ali ovo je verovatno najutopističija tema na Vukajliji.

"Ја сам пичка у души, па се курчим на нету."

Pošteno ;)

"Zapravo šta si hteo sa ovom temom, da diskutuješ o nečemu ili samo da daš izjavu?"

Što reče moj kolega Basara - Traktati o svašta nečemu... To mu je ustvari bila kolumna dok se nije smorio. A negde se to zove traktorati :)))

Da, mnogo pljujete, bar neki, da ne generalizujem. A neke bih povalio, samo ne znam da li da to uradim...