Prijava

Ja gledao, dobar je. Efekti i danas izgledaju odlično, a scena na kraju kida iako je tužna. Želim da se ošišam kao Džon Konor što je u filmu! Preporuka.

EDIT: Meni se sviđa.

jel ko gledao dead poets society valja li cemu

to ti je must to see film.
jbg, o ćivotu je.

Си реалан, филм је преговно

Stoji da u određenoj meri ima onog klasičnog američkog proseravanja vezanog za akcioni film, ali mislim da može da se odgleda.

Па може да се одгледа лол зато сам и одгледао, није ми сметало ни америчко просеравање него више иритантност ликова тј глумаца. Ударо бих из све летвом по глави. Добро, Пола Вокера не бих, њега је већ ударила летва волана хехе

Добро, Пола Вокера не бих, њега је већ ударила летва волана хехе

Malo crnjaka nije na odmet....:-)

http://www.imdb.com/title/tt0404390/ ja sam ovo iskljucio posle 10 min, ali verujem da ga deca obozavaju

Kako su ovi ameri izduvali , ne znam dal je to prenosenje realnosti na platno isli prolivanje. Bije su dva lika hahaahahah posle nekog vremmena padaju jedan na drugoga , ovaj ga davi i kaze "Dirty, little bastard!" Hahaahahahahahahaha.
Kako bi to izgledalo u da vidis na ulici tuču i cujes "prljavo malo kopile!" Hahaha pa pomislio bi da j e invazija nekih gikova, kao zavera. A jebote i Leonardo je govorio tako u sinhronizaciji. Koje sranje

Znači potpuno neprikladno situaciji haahah kao da ga nišaniš pištoljem i vičeš "reći ću te mamiiiiiii

sav sam u nekom kjubrikovom tripu svemirskom , listam kanale kao da nadjem neku prefantastiku , kao odiseja ili moon , jos posle toga planiram ugasiti svetlo i prekomfor. Sve ekstra isplanirao u glavi onako nemrsko se priprenam ustati ugasiti svetlo cim naidjen na nesto prijatno. Kad ono jebena atletika. Uh kako me je unistilo dve sekunde one hiljadukilometarske trke. Ubijen kao nastavljam dalje potragu i na pink tri vodi se religiozna rasprava jbt kako me je unistila telivizija , svako uzivanje e. A jos je gore sto sam ja ocekivao nesto tipa odiseja 2001 na tv hahahaha kako sam se preuziveo cak sam to i smatrao za sasvin moguće, kao šta, na b92 svaki dan do jaja filmovi

Gledam neki film dosadan na rtl a trazio sam nesto ok, uziveo se u film likusa mlatara pistoljem kao provalila neki bracni par da ubija decu i onako besna iznervirana govori im "sick bastards!' A muz kao "we are sick. You are right, we are really sick"
Hahaaha koliko trulo jebote teve

hahaha nema veze sto su poubijali decu jer SHVATILI SU GDE GRESHE pa sve je kul

Ahahahaha da da ali i kao fazon "sve ste u pravu, to jeste istina" hahahaha otkrivanje jebene.amerike.
Sad sam nekog turcina sto sprema salatu slusao pola sata, koliko mi je trebalo da shvatim.sta gledam a posle naleteo na neki frech hipsterski koncert na mrtvom rts3 , znaci tamo je sve grobljansko. Cak su i reklame.depresivne. I ona francuskinja nesto.peva sa loncima i sijalicom ogromnom kao poludzez. Ja bio u nekom.tripu ekstra je ovo ,dobar chill, nashao sam udobnost koju sam trazio. I deset.minuta mi je ova.pevala tolilo mi je trebalo da shvatim da ova proliva u mikrofon. I jos uz to mi turski kurvar hehe lapsus, kuvar ahhahaahah kako vest skech u pola price, kuvar i salata mi otvorili maštu i naduvani apetit . Pojeo bih nesto onako svemirski dobro. Prave mi se kombinacije , tj pravi mi se GOZBA filmska aristokratska, a frizider poluprazan. Kakav tretman mi je priredila televizija.neverovatno. TV je zlo

sav sam u nekom kjubrikovom tripu svemirskom , listam kanale kao da nadjem neku prefantastiku , kao odiseja ili moon , jos posle toga planiram ugasiti svetlo i prekomfor. Sve ekstra isplanirao u glavi onako nemrsko se priprenam ustati ugasiti svetlo cim naidjen na nesto prijatno. Kad ono jebena atletika. Uh kako me je unistilo dve sekunde one hiljadukilometarske trke. Ubijen kao nastavljam dalje potragu i na pink tri vodi se religiozna rasprava jbt kako me je unistila telivizija , svako uzivanje e. A jos je gore sto sam ja ocekivao nesto tipa odiseja 2001 na tv hahahaha kako sam se preuziveo cak sam to i smatrao za sasvin moguće, kao šta, na b92 svaki dan do jaja filmovi

Lol, Moon je miljama daleko od prefantastike. Kraj mu je prebedan.
Jedino što ga vadi je to što nije ni pucao na neku preteranu dubokoumnost i sasvim je kul za ubiti dva sata. Ništa više od toga.

Reme zašto kasno uveče gledaš filmove?

Uu skontao sam da je sranje poceo zbog same večeri. mrtav gladan zbog turcina 24h u kuhinji, odlazim da jedem, vidim jeo je ćale nešto i ostavio tacnu na kuhinjskom sanku, i na njoj papir iz Idee kojim umotavaju suhomesnatno. Kao uzeću ja gulas boli me.dupe onako mrtvom gladnom i lenjom mi se jebe da ga podrgrevam, samo da sjebem glad naduvanu. Gulasa ima malo, bolje da ga nisam jeo a i mrzelo me da ga sipam.lepo u tanjir pa sam direktno jeo iz serpe stojeći nad sporetom..ubio me polozaj dekasta leđa mi umiru. Pojeo to, jos gladan otvaram.frizider, i posto će mi trebati tacna gledam u onu za šankom.iz koje j ćale jeo. Gledam i patim se jer je treba oprati. Uzmem je kad ispod onog papira.sto je ostao milion mrava. Muka mi da spremam, jebe mi se, sestra će, i sechem na dasku paradajz i krastavac, pocinjem da kijam i ocepim zacepljeni nos , sve sline meni po ruci i po hrani. Jeeeeeeah ... Eksta.
Koliko lenjosti i tuge. A treba da idem na faks gde idem sa predstavom "biće mi vrh" kad se osamostalim.ovakav sam i kad se obaveze nagomilaju kako ću da izvristim.od bolova

Brate, ovo je tema "Dakle, filmovi", koga boli kurac što su ti izbalavio krastavac?

Takva jadanja su za ovu temu.

Fakof rem, film i tv jeeeah

@reme,opisuje svoj dozivljaj filma i uticaj stvari van filma na gledanje filma...mada film sto je naveo je sranje svakako xd

Film ima vasionu svrsio sam