Prijava

Sta se desi u čanju ostaje u čanju :D :P

Јебеш му матер, како може Казабланка да буде хипстерај када ју је само на ИМДБу оценило 400 000 људи?

Ima i Veliki Lebovski skoro pola miliona ocena. Znaš kako je hipsteraj? Kad steraš sav nameštaj uz zidove stana, a na sredinu laminata staviš šareni tepih sa resama. Kad ti dođu tvoju hipsteri u goste ili kad pričaš o tome samo pokažeš na tepih i kažeš "Ovaj tepih zaista povezuje celu sobu", a pri tome nikad nisi ni pogledao film.

Tako i Kazablanka, priđeš hipsterki, digneš čašicu i kažeš "Here's looking at you kid", i boli te uvce što nisi nikad ni gledao Kazablanku - nije ni ona.

dajte neki novogodisnji tipa what happens in vegas stays in vegas

http://www.imdb.com/title/tt1000774/

Kakav je? Hoću neki sa mafijom, dosta sam ih pogledao, ali njega nisam.
http://www.imdb.com/title/tt1152836/

moglo je i bolje, ali ok pogledaj zbog depa

važi, pogledaću
hvala prijatelju

Tako i Kazablanka, priđeš hipsterki, digneš čašicu i kažeš "Here's looking at you kid", i boli te uvce što nisi nikad ni gledao Kazablanku - nije ni ona.

Како то што се нека ћурка пржи на филм само зато што је 70 година стар тај филм чини хипстерским?. Хипстерским можеш да назовеш индонежанску б продукцију или тако неки курац, за који нико живи не зна, али Казабланку не.
Мешаш појмове, а о томе шта су хипстери, а шта су отпадници који блеје у Студењаку, и жицају се за 20 динара за пљуге и пиво, можемо да дискутујемо. Хипстери би по правилу требали да презиру мејнстрим, а ако Казабланка није мејнстрим, онда не знам шта је.

Ja sam mislio da je Vudi Alen hipster.

Čak sam se i pošteno ismejao na par mesta, i nije toliko loš film. A očekivao sam da ću umreti od dosade. Iznenadio.
http://www.imdb.com/title/tt3079380/

Love and Mercy
Priča o Brajanu Vilsonu iz Bič bojsa, kako je prso i na kakvom je bio dnu, a ona ga spasila.
Ona: Elizabet Benks, vrrrlo simpa gđa, mutio bih joj hladan nes i milkio po potiljku.
Uloge tumače još i Džon Kjuzak i onaj dečko iz Der vil bi blad. Pol Đamati opet ima nervčik-ulogu.

Ahhhh, kako su samo Beach Boysi bili kvalitetno drogirani. A nama ništa....

Хипстери би по правилу требали да презиру мејнстрим, а ако Казабланка није мејнстрим, онда не знам шта је.

Kazablanka je kemp, zato se hipsteri i lože na nju. Obrnula krug.

Хипстерским можеш да назовеш индонежанску б продукцију или тако неки курац, за који нико живи не зна, али Казабланку не.

Ne nazivam Kazablanku hipsterskom, pupupu daleko bilo, samo pokušavam da oslikam vlastito viđenje hipsterskog prihvatanja Kazablanke. Hipster nikad neće prihvatiti Paklenu pomorandžu, mada bi realno mogao, ali Kazablanka je safe zone - dovoljno daleko u vremenu, a crno-bela tehnika.

lol pricate o hipsteraju a pola vas predlaze jebene iranske i egipcanske filmove jebem ti zemlju

ко бре предлаже "египћанске" филмове? реци ми то у лице ако смеш!

šta ga znam, meni je hipsteraj sve što mi je nepoznato i što me plaši
egipćani me plaše na primer

Count Zеro
šta ga znam, meni je hipsteraj sve što mi je nepoznato i što me plaši
egipćani me plaše na primer

Grofe, juriš ka nečemu nepoznatom, sa željom da to spoznaš je velika vrlina. Nasuprot tome, u budizmu su strah i neznanje najteži grijehovi.

Grofe, juriš ka nečemu nepoznatom, sa željom da to spoznaš je velika vrlina. Nasuprot tome, u budizmu su strah i neznanje najteži grijehovi.

istetoviraj dum spiro spero na podlakticu i mozda budes na bilbordu za nasilje u porodici kad provale kolki si hipster elouel

Šeko, fataj se šerpice i obliži je ko Žućo. Ne volim tetovaže ni oznake, to ostavljam tebi, da budeš ljepši na mugshotu.