Prijava

Jebena filmčina! Uvijek me oraspoloži, ma koliko mi dan usran bio.
http://www.imdb.com/title/tt1675434/

Bloger o edipu pisao 80% teksta koj k

Beasts of no nation me nije oduševio, izgleda da sam više očekivao.
U suštini, nije ponudio ništa što bi jedan film takve tematike trebao da ponudi, naboj u scenama, dinamičnost, strahotu rata, pročišćenje koje likovi doživljavaju... Sve nešto polovično, bljutavo, nedovršeno. A počeo je odlično, do polovine filma je sve bilo na mestu, al' jbg.

Ovaj blog o oldboju je dobar, tumačenje kraja onakvo kako sam ga i ja tumačio, sviđa mi se.

Makaronac
Jebena filmčina! Uvijek me oraspoloži, ma koliko mi dan usran bio.
http://www.imdb.com/title/tt1675434/

Тебра, далеко од тога да је лош филм, али има превише јефтине патетике и сладуњавих сцена. Оно, још ми и саундтрек иде на курац јер и сцене које су ок прави патетичним. Мислим јебем га, гледао сам филм пре петнаестак, двадесет дана, и ниједна сцена ми није остала урезана у сећању. Оно, као, ок је филм. Али то је то.
7.4/10

Da se složim s Makedoncem jednom. Samo što je meni još iritantniji.

vidim ocenjujete filmove sa 5/10 i tako to

zašto gledate film do kraja ako vam je jasno da je gowno

ja gasim i posle deset minuta ako je baš kritičan

što bih gledao gowno, ako mogu da pustim nešto dobro

Мени је музика у интачаблс феноменална, и у доброј мери доприноси да филм буде врхунски. Тачније, не би ми ни упола био добар филм да није онако добре музике.

Реме показује да је таф гај, а кад је сам гледа романсе и мјузикле умотан у милка ћебенце и тихо јеца до раних јутарњих часова док роса благо милује траву.

I ti bi bio taf gaj da si bio na sajtu kad je bilo bolje.

Мени је музика у интачаблс феноменална

Музика као музика је добра. Али независо од филма, ако мене питаш, ал' добро, you know, that's just like, your opinion, man.

Reme, sad moram opet film da pogledam, da se oraspoložim posle svega ovoga što si rekao.

Remeu da Milan Kalenić dođe sa davno izgubljenim bratom, zalupio bi mu vrata u facu uz reči: patetika, 4,61/10.

Remeu da Milan Kalenić dođe sa davno izgubljenim bratom, zalupio bi mu vrata u facu uz reči: patetika, 4,61/10.

хахахахах

intouchables patetičan je

nolan loš reditelj je