Prijava

daj torent za malja

За Стевана
https://m.youtube.com/watch?v=YBK5dxb9Xh8

Краткометражни филм, а опет успео да у себи обједини и дуготрајне кадрове на које гладиш препуциј. Мислим да ће ти одговарати. Чуди ме да ниси гледао а чру си познавалац

све ваше тртомуђевачке паламудије о генијалном чуј генијалном тарковистичком изразу

Брате, ја сам погледао само Зеркало од њега и изашао збуњен из сале лол. И где сам ја уопште исказао наклоност ка дуготрајним кадровима и ко ме је прогласио чру познаваоцем? Али погледаћу филм кад већ толико инсистираш.

ajde stevane idi slusaj cecu

ok je, nista vise.

Čujem da ovde ima likova koji za Gladijatora kažu da je smeće?

cujem da se neki ovde loze na inception????

a agilnom svrsim po faci

svidelo se to njemu ili ne.

Хаха, шта би тек рекао да си гледао Соларис. Изашао би из сале после по уре како би се олешио у неком бирцузу да вињаком испереш то смеће из главе. Или Андреја Рубљова. Ужасни филмови заиста.

Ja nisam gledao nijedan film od Tarkovskog i time se ponosim.

Ne sviđa mi se :(

Бивати Тарковским

Бивати абнормалним смарачем и заслужити да будеш жив спаљен у крематоријуму.

Дуче- бла бла бла урбано бла бла андерграунд бла бла тако сам проклето кул бла бла тарковски бла бла толстојевски бла бла подпарижје бла бла бистро бла бла жан пол сартр бла егзистенцијализам бла бла кроасан кафа бла бла улични сликари јелисејска поља хефтам се у шупак.
- Братић, ај немој бивати Тарковским. Попиј пивце, смири живце. Хош пилеће крилце?

Odiseja 2001 - 9,1/10
Solaris 9/10

Узгред, заиста ми причињава неизмерну част што сам удостојен дебате о кинематографији са таквим критичарским величинама и бардовима попут Стевана, Дучеа и Микија Саважа!

Дучеа нико не разуме:(( Он је тако посебан а ми сви остали на исти калуп:((

Ja nisam gledao nijedan film od Tarkovskog i time se ponosim.

brt ja možda i jesam ali nemam pojma da je njegov. verovatnoća da nisam negde cirka 99.62 posto

Macxak,nemoj da se zanosis :) ljubac za tebe i tvoje skecheve.
mozes da blejis sta hoćes ali ovaj malj se bavi klišeom, ne znam sta te je toliko fasciniralo , tu temu si trebao sa 17 da svaris , ali daleko od toga da je lose. Samo je ok.

Agilni

Ne sviđa mi se :(

Zasto?!?!