Prijava

dajte provereno preterano dobar torent za hejtful ejt, gluperda sam

a cemu odusevljenje anomalisom ,obrazlozenje proviron?!!!
zivot matorca u krizi srednjih godina. al si zaglibio ti druze....
antipreporuka za mladje od 27,5

Beautiful Mind-govno je. sater ajland za klasu jacu atmosferu gradi s tim da je generisan 10ak godina kasnije. 6,5/10

Broadcast News- solidna romantika, ima tu nesto. treba izvuci .7,5/10

Being there- negde citam ovo je bilo u uzem izboru za najbolji svih vremena od strane nekih kriticara. ako je ovo masterpiece onda i sojic pljuca do 8,1 makar a damijan sifron zaduzio nobela a ja strocam neadutom 3 karike za 61punat, turnir i 300e

http://www.rottentomatoes.com/m/deliverance/ - precenjen takodje

pokusao sam da udjem u gledanje bez "drajv je sranje" fazona i pocetak je obecavao, ali film je tezak prosek jebote, nece se ponovo gledati

http://www.imdb.com/title/tt0067328/ - Film koji duže vreme sam odlagao da gledam. Lektira za svakog ko želi da bude kvlt filmofil. Jedan od najboljih filmova postklasičnog Holivuda. Priča o odrastanju, ljubavi, seksu, eksplicitnosti, Edipovom kompleksu. Lolitinom kompleksu. Svega ima. Kad sam se malo ozbiljnije udubio u film, video sam da su mnogi kasniji klasici vukli neke refence iz ovog filma. Npr. Tarantino je iz ovog filma "ukrao" dva detalja i iskoriostio ih za "Ulične pce" i Pulp Fiction. Takođe, valja pomenuti soundtrack koji je kao K-Rose radio San Andreasa. Lektira!
P.S. Srbin režirao jedan od najboljih All-American filmova ikad.

10/10

Креативан смо ми народ а помало и егзотичан спој лукавих довитљивих Латина и словенске душе због које смо вазда у историји најебавали

Наравно најпре сам улио строго два прста кампарија ко рубин црвеног у скупоцену стаклену чашу запалио кубански томпус од листова дувана роланих на знојавим бутинама слатких младих карипских Циганчица па тек онда, отменим корацима крочио на ову тему. Надам се да су господин Мики Саваж и господин Реме Сантјагоров, обојица најеминентнијих филмских критичара Француске, иначе љубитеља европског класичног филма, добро?

Tuyan sam jer se sprdate sa mnom :'(

Бар си у центру пажње гледај на то тако. Увек буди оптимиста у животу.

Jedva čekam da gledam Detpula! Eto, je l' sad ok?

@autor celtic
http://replygif.net/i/104.gif

Није госн Саваж само терајте по старом све је фино:)

Presecam kanpari sa konzervom meraka i kazem da ted 2 dobar je

Samo proviron treba ostavljati predloge ovde, svaki film koji sam odgledao na njegovu preporuku je ojebo ljuto, osim onih filmova iz doba balkanskih ratova, njih ne mogu gledati jbg. Tako da junacki pozdrav za mog prijatelja Mikija kobasicu O7

Sinoć gledao City of God, jer su svi bili u fazonu brt gledaj ovo, u top5 filmova je. Jebem li ga, ja jesam nubara za filmove i verovatno ne uvidjam neke stvari koje vi glavice vidite, ali ovo mi je baš ostavilo njaaah utisak. Titanik objasnio život siti of gadu. Sad trazim neku kvlt komediju i idem na imdb da vidim koja je najbolje rangirana komedija, kad ono jebeni Adnaz Apna Apna hahaha kad se nisam udavio. Indijci jebeni, kako film njihov može biti smešan, jedino da obrne neki krug pa da od dosade postane smešno, jebem li ga.

Ide na skidanje prijatelju dragi. Taman njega i Gadfelasa do ol stara da spičim.

Jedini Rango koga ja priznajem

hehe rango..dal je ziv on?