Prijava

povukao se rango kad je pocela da se stancuje ova komercijala..ova riba sto nosi zute naocare je lepa, sta li je sa njom sad

Prove sa tel sam postovao. Jako je dobar i brz
Z3 je u pitanju

A slično razmišljamo. Nekad sam bio ljut kad su pričali da smo ista osoba, a sad to dolazi do izražaja.
Takođe, i dalje stoji moj poziv da me pozoveš na šiptarski čizkejk, možda i iscimamo Batu Životinju da izbleji s nama. Nije Šomi 3.0 nacionalist, ispoštovaćemo Arnauta.

Mišo23, odgledaj "tri idiota", indijska komedija, skoro tri sata traje i ima dve scene od po pet minuta onog bednog igranja, ali ne da prebija jer je obrnuo krug, nego stvarno brt.

Ja odgledao juče apokalipsu danas, mislim juče, hahahah, jeb'o me seltik xD
Ne znam, još ne mogu da se odlučim je li mi za neku osrednju sedmicu, ili desetku. Baš sam u dilemi, ali mi je daleko od najboljeg ratnog filma ikad.

Ja odgledao juče apokalipsu danas, mislim juče, hahahah, jeb'o me seltik xD

Šta ovo treba da znači?

Pa ako sam je gledao juče onda je to "apokalipsa juče" xDD

Uzeo si uzalud moje ime.

НЕКО ЈЕ ОВДЕ ПРЕДЛОЖИЈО ДА СЕ ГЛЕДА ФИЛМ НАСЛОВА ВИКТОРИЈА НЕМАЧКЕ ПРОИЗВОДЊЕ КАО ДОЈАЈА ВРХ СВРШ БУКАКЕ ФИЛМ. Е ПА РОЂАЧЕ КОЈИ СИ ПРЕДЛОЖИО УПРАВО САМ ИЗГУБИО ДВАИПО САТА НА ТО ГОВНО, СЕРЕМ ТИ СЕ УСТА ЗА ПРЕДЛОГ, ТАМАН ДА СИ БРАТ РЕМЕ ИЛИ БОХОР. И СЕБИ СЕ СЕРЕМ ШТО ГЛЕДАМ ШТА МИ ПОЛУИНВАЛИДНИ ВУКАЈЛИЈАШИ ПРЕДЛАЖУ ДА ГЛЕДАМ.

e film je odlican nema greske, dobra ideja rezisera itd itd samo ko moze da gleda takav film..ja sam ga iskljucio posle pola sata, nisam mogao vise da slusam one tinejdzere kako tupe

E ja se sve kanim da odgledam Viktoriju, ali nikako da zasednem.

Ja odgledao juče apokalipsu danas, mislim juče, hahahah, jeb'o me seltik xD

Hahahah!
http://replygif.net/i/104.gif

http://www.imdb.com/title/tt0079482/ - Australijski triler-horor o prirodi. Ima glupu priču da ne može gluplju ali je scenario odličan, ima dosta suptilnih momenata, mora pažljivo da se gleda da se ukači sve.

Gledo Dedpula, dobar. Klasična superheroj priča, ali lik je prebolestan...

NE TAKO OPAKI SPOJLER Dedpula vežu nekim lancima u jednoj sceni, on sam sebi odseče ruku (pošto ima moć regeneracije) i ostavi je u položaju u kom pokazuje srednji prst, ode kući, počne da mazi slepu babu s kojom živi rukom koja je tek počela da raste i nakon toga ode da drka kurac to istom rukom jer će to biti "potpuno novo iskustvo" NE TAKO OPAKI SPOJLER

"potpuno novo iskustvo"

ИСПРАВКА НЕ ТАКО ОПАКОГ СПОЈЛЕРА Није ново искуство, него рече да ће му курац деловати огромно док га дрка маленом ручицом КРАЈ ИСПРАВКЕ

ИСПРАВКА НЕ ТАКО ОПАКОГ СПОЈЛЕРА Није ново искуство, него рече да ће му курац деловати огромно док га дрка маленом ручицом КРАЈ ИСПРАВКЕ

HVALA NA ISPRAVCI Da, u pravu si, nisam mogao da se setim šta je tačno rekao HVALA NA ISPRAVCI

Kakav je Four Rooms (1995) ?

Vrhunski film Nikolase.

Hvala Gonzo, skidam Yify-jev torrent 1080p

Nikolase, KVARIŠA Tim Roth je bog u filmu KRAJ KVARIŠE.