Prijava

Opasni ste, treba čitati baš pažljivo šta pišete
Nego, evo na rts2 Pre kiše, kanio se da gledam, ali nešto mi prebedačan

count! jedno pitanje. da li imate bar jedan par plisanih pantalona?? ali iskreno

Naravno. Ali su se malo ofucale, pa ih nosim po kući samo.

Večni sjaj mi je možda i najbolji film koji sam gledao. A sama gluma mi je nadrealna, posebno one scene u vozu i na kraju u hodniku...

Nema na čemu, prijatelju.
Nego, evo nekih filmova koje merkam, pa da vidimo, šta gledati od ovoga:
Cloud Atlas - jeri zamršeno sranje ili nije? Nije zamršeno ili nije sranje?
Rush - ono sa vozačima formule, kapiram da je klasika?
Howl's Moving Castle - je li gledo ko?
Limitless? Ovo sam čak možda i skinuo
Oldboy?

Rush je do jaja, jedan od jacih uslovno receno sportskih filmova koje sam gledao. Vrlo lepo prikazan rivalitet i uzajamno postovanje Laude i Hanta.
Cloud Atlas - skroz korektan SF, sa zanimljivom forom da se isti glumci pojavljuju u nekoliko uloga u filmu.

Oldboy odlican,obavezno.

Limitless? Ovo sam čak možda i skinuo

Meni prezanimljiva ideja, film osrednji. Moglo je mnogo bolje. Svideo mi se i kraj jer nije klasican holivudski.

Howl's Moving Castle- gledala ja pre nekoliko godina, posle spirited away meni omiljen mijazakijev, definitivno preporuka. :)

Cloud Atlas - jeri zamršeno sranje ili nije? Nije zamršeno ili nije sranje?

Vrlo zamršeno kad prvi put gledaš, na drugo gledanje ukapiraš koliko je to zapravo genijalan film. Vašovski ne greše, problem je u publici.

Meni prezanimljiva ideja, film osrednji. Moglo je mnogo bolje. Svideo mi se i kraj jer nije klasican holivudski.

Ovo ko da sam ja napisao, samo za film Coherence.

Bruce

Vašovski ne greše

Vašovske*
xD

pre nekoliko godina sam procitao Cloud Atlas i iznenadjujuce mi se svidela knjiga, a film sam skoro pogledao i dosta je gori... jezive su mi bile par scene, jer su izgledale apsolutno isto kako sam ih zamislio dok sam citao knjigu, ostalo sranje...
fun_fact: jedan od glavnih likova u knjizi kaze da bi trebao da se snimi film o njegovom zivotu i da ga rezira von Trier

Vašovske*
xD

Ipak Vašovski, samo jedan je žensko :)

Ova prva slika je Kejtlin Džener PROPO

Đe ti najsvežije informacije?! :-D

jbg, nisam primio apdejt od Udruženja :)