Prijava

Gledao neko FInding Dori? Mislim da je nastavak Nema.

neki sajt sa dobrim reviewima gde se objasnjava poenta filma da li postoji

koja je poenta filma her

Ovo sto gledaju big beng theory i kada gledaju da lenard jebe peni onu kao dobru picku misle,to ima nase za mene

Hoakin finiks u filmu isti lenar mutavi njanjavi iz big beng sranja

http://www.imdb.com/title/tt4062536/?ref_=nv_sr_2 nije mi se svfideo ovaj film,uopte nije izazvao kod mene onaj efetak prejaki koji trileri umeju,sta vise toliko nisam obracao paznju na film da sam srolao ovo za vreme gledanja filma tog

http://image.prntscr.com/image/8e1f913e51104496b5fd176076a18906.png

Ti si bogat čovek kao da imaš stotine braće!

haha koji brabonjci pa sta je ovo ollanik

da li postoji film na fazon brak zbog zelene karte, ali polako se zaljubljuju, ali niko nece da prizna ili napravi korak, dolazi momenat kada zakonski ono mogu da se razvedu, a da ostane ta druga osoba u zemlji, razvedu se jbg, rastanak, ali posle nadju put jedno do drugog, moze neki romcom ili cak i ozbiljna drama da padne, ako ne postoji tuzicu vam picke ako mi zabodete scenario, iako je klise jebeni :D

Има неки курац са Жерар Депардјеом, не могу да се сетим сад

Жерардфкјндсгхдкфхолн75

lolčina, je l' zamišljaš da si ti žerar, ili je mylosh žerar?

Elem, konačno sam pogledao Oasis, hvala na preporuci svima. Kakav film, ja sam posle njega 10% bolji čovek.

Moj burazer od 15 godina kog ne interesuje ništa i kome je sve sprdnja ga je isto pogledao, a da nije trepnuo. A bio sam ubeđen da će da krene da se davi od smeha i da batali čim vidi Gong-Ju.

Skinuo sam na slepo još dva filma Chang Dong Lee-ja, pa ću da javim utiske.

lolčina, je l' zamišljaš da si ti žerar, ili je mylosh žerar?

Elem, konačno sam pogledao Oasis, hvala na preporuci svima. Kakav film, ja sam posle njega 10% bolji čovek.

Moj burazer od 15 godina kog ne interesuje ništa i kome je sve sprdnja ga je isto pogledao, a da nije trepnuo. A bio sam ubeđen da će da krene da se davi od smeha i da batali čim vidi Gong-Ju.

Skinuo sam na slepo još dva filma Chang Dong Lee-ja, pa ću da javim utiske.