Prijava

Ne zameram ti za to Prove, znaš ti to. ♥

Ali da mu Revenant bolji od Birdmana, pa Isuse bože i Sveti Mati Paraskijevo :D

Ali nemoj mi onda sopstvenu subjektivnost predstavljati kao nešto objektivno. Ja ođe kad kenjam, kenjam o subjektivnom utisku o filmu, nemam želju da gledam filmove "profesionalno" i da kenjam o objektivnosti. Ono što jeste objektivno je uticaj određenih filmova na kasnije filmove, i tu mogu da serem, ali što se nekih drugih stvari tiče, jbg.
Živ mi bio.

A što se tako na mene ljutiš i sve lično shvataš? Ne umeš da se igraš na internetu.

Dajte mi neki film za koji smatrate da je auditivno i vizuelno vrlo lep, da ima interesantnu i originalnu fabulu i dobre dijaloge. Moze biti klasik, ne mora. Godina je nebitna. Zanr bilo koji osim horora, komedije i romantike (moze da ima te elemente, al da ne bude primarno horor, komedija ili romantika).

barry lindon brate barry lindon

Nekad mi dođe da Prova i Santjaga ubacim u jednu sobu dok se ne pobije posle i ja da se bijem s njima što su se pobili
Elem.
Pobesneo max govno
Brdman nako jebem ga, zanimljivo snimljem
Revenant ciljano snimljen da ovaj uze oskara i cilj je postignut. Ja volim te tundre sneg i to u kadrovima pa mi se dopao
Forest gamp je kurčina za hipstere
Solidne recenzije bacam

Forest Gamp odlican film jbg.. Ostale nisam gledao.

hahah a kod mene bas kontra, smara me taj sneg i to. Poceo sam da gledam GoT i kad prikazuju Nocnu strazu i taj sneg i sve, dodje mi svaki put da premotam xD

Brt pa Got sam krenuo da gledam zbog ambijenta. Posle me zadržala ova kad se jebala s bratom i ostalo je istorija

Eru, gledao sam Barry Lyndon pre godinu dana. Dosta mi se svideo, jedan od omiljenih filmova.

u revenant su ubacili sve moguce lepote, zvezde padalice, krdo bizona,zvezdano nebo, trebali su da ubace auroru borealis i pomracenje sunca, i da di kaprio komentarise usput-jao sto je ovo lepo,volim prirodu.

ko moze da mi nadje torent za Lawrence of Arabia i odgovarajuci prevod casticu ga

Pobesneo max govno

Ne bih se složio sa tobom prijatelju dragi. Meni je baš držao pažnju svo vreme jer sam ljubitelj ratova gde se jedna ciganska frakcija na skarabudženim sokoćalima bori protiv one druge oko bakra i marinije. I Imortan Džo jebe. Interesantno je da Imortan Džoa glumi isti lik koji je glumio Toe Cutter-a u prvom delu.

Ovaj reme je jos uvek debil?

Verovatno ste svi gledali film, ali ko nije, nek ga pogleda odmah.
OVA SCENA JE NAJBOLJA SCENA IKAD SNIMLJENA U CELOJ SVETSKOJ JEBENOJ KINEMATOGRAFIJI.
ZAPLAKAO BIH OD ODUŠEVLJENJA

PREPORUČIO BIH OVIMA ŠTO NISU GLEDALI FILM DA NE GLEDAJU, VEĆ DA DOŽIVE TO IZ FILMA
https://www.youtube.com/watch?v=S3yon2GyoiM

Сантјаго Коровјов

ja skidao onaj pd 16 Gb, sa pirata. Imas i prevod za njega koliko sam video (BS ti sam trazi prevode).

Posle me zadržala ova kad se jebala s bratom i ostalo je istorija

Ko bi reko da je Boh ljubitelj incesta lolo