Prijava

kenjate kurac. Film nije klasa, ali nije ni govnurda. Ok film, nekih 7.5.

pa meni su sedmice filmovi koje ne bih gledao opet :D
5 mi je hot fuzz i paranoja u vegasu, 6 mi je plavusa sa hardvarda i to je to ja mislim :D

smorio film boga oca realno, al ima i nekih kvaliteta

Dajte neki film za iskulirati i da traje maksimum sat i po

http://www.imdb.com/title/tt0061418/?ref_=nv_sr_1
JBG, sat i po teško, ali ovaj nije predug (1h 51min), i kul je, nije naporan.

Fala, pogledacu ovaj prvi, a Lolu sam gledao, iznenadjujuce dobar film, ko bi reko

Армине како на скали од 10 подеока 7 може да буде лоше и негледљиво

nisam rekao da je los, ok je film, ali mene je smorio, iako ima kvaliteta i svojom voljom ga necu gledati vise, to su moje sedmice otprilike jer gledam filmove koje na imdb imaju bar 7,5 ili neka preporuka, pa kad je meh.. film bude sedmica, kad me bas razocara 6, 8 je dobar film, ali necu ga gledati u skorije vreme opet, 9 odlican, mada sve to zavisi jer nema decimala jebenih, nekad 2 filma imaju istu ocenu, a prilicna je razlika al jbg zavisi od vise faktora ukljucujuci i trenutno raspolozenje koju cu ocenu dati.. secam se da sam bio nesto nadrkan kad sam gledao boogie night ubio me film, 7 sam dao..
od sedmica sad gledam imam i jaws hah realno svaka cast ajkula odradjena za to vreme, ali ne bih gledao opet, drive 7 :/, oldebou mrtvi 7 svaka cast za neke stvari, al i on mi ide na kurac

za 5i6 ili je klasicna govnurda one romanticne komedije i sranja ili me je bas iznervirao kao paranoja u las vegasu, ili dobro ocenjene komedije hot fuzz i tucker and dale vs evil, office space me je isto razocarao bas, clerks takodje

ispod 5 sam samo keceve podelio star warsima i retardu ediju redmejnu, iako nisam gledao govna :D

da l sam sistem vremenom ovako formirao jbg, al ne verujem da cu dati ispod petice, jer ni ne dolazim u priliku da gledam takve filmove niti verujem da moze bas toliko da me razocara, a i ponekad mi je glupo staznam, kazablanka mi je dobar film moju osmicu bih dao, al dao sam 9 ipak zbog tog nekog "postovanja" sta li
tesko je ovo sve objasniti, zato i nisam stavljao ovde link ocena sa imdb :D

bombas - taj film je bas ono velika govnurda proliv.

Кога занима како изгледа класична седмица - седам и по (не!), нека погледа Le Locataire од Поланског, врло пријатан филм

http://www.imdb.com/title/tt0077742/ film o depresiji, ima mnogo dobre dijaloge i radnju ali nema nikakvu atmosferu, kao da sam odgledao predstavu.tako mi izgleda svaki film od vudija alena koji sam gledao.jeste se poboljsao sa godinama ali je mnogo bolji pisac nego reziser

Nisam znao da je Vudi pisac. Eto sta promakne coveku. Mislim znam ono da je pisao odredjene scenarije i neke komicne komade za pozoriste, ali ja sam kapirao da je on ono scenarista, nikad nisam mislio da je pisac. Svaki dan naucis nesto novo.

Doduse i scenario treba napisati, jedem i ja govna. Ali ipak, mislim nisam smatrao da je ono Branko Copic ili Tin Ujevic.

Jedes govna da

Označio sam taj, možda pogledam, mada mi i Irrational Man stoji na čekanju.

Ovo gledaće se danas: Stardust

Kuco, nemoj negativan biti

Pa nisam mislio nista negativno "jedes govna" u pozitivu je cim nema negacije

Jede govna uz osmijeh