Prijava

serem se i u rezisera i u film mu ako moram van filma da trazim stvari da bih u potpunosti iskusio film

Da. Davno sam gledao film, mislim da nisam reprizirao, tako da mi je samo to ostalo u glavi.

Prije nekoliko sam gledo jedan od fimova Tarens Hila i Bad Spensera... E to su filmovi... Nema sta da se analizira... Kad ih Bad spuca dlanom i stomakom... E

Ja sam jednom rekao covjeku da mu otac lici na Leslija Nilsena. Uvrijedi se. Kakva su vremena dosla

E kad smo bili mali u skoli bila tema omiljeni film, jedan glup malo opisivao terminator 2 od celog filma zapamtio da je bio covek od tecnog metala i ciga jedan rekao ja najbolje volim film Dzeki Cen e to su bila vremena

Brate, linčov bulevar zvezda je na liniji razumevanja. Skapirao na prvo gledanje i baš ostavlja utisak.

Doni darka sam odgledao i onda trazio poentu po netu. Sto je najgore, nema objasnjenja nego svi sernjaju kako su oni shvatili film.

Sto rece neko, jebem ti takav film kad moras poentu da trazis po netu.

Неки су говорили Чеки Чен.

poenta je u nekim prostor vreme zavrzlamama.

http://www.imdb.com/title/tt2543164/ izlazi film snimljen po prici teda canga.ovo bi trebalo da bude dobro, prica je odlicna, samo da nema holivudske dramatizacije, patetike itd

Lecki, nisam bas totalni nub sto se tice teorijske fizike, te price oko putovanja kroz vreme i sl. su mi interesantne, pogledao sam dosta filmova i dokumentaraca na tu tematiku pa sam mozda i lakse skapirao od pojedinih ljudi, sta znam. Primer je svakako gotovo nemoguce skapirati iz prve, ali sam gledao sa maksimalnom koncentracijom oba puta, tako da sam uspeo da povezem sta i kako

Da li u Yu filmu postoji neka lezbijska scena? Juče se u društvu dotakosmo te teme i niko se nije mogo setiti nijedne...

http://www.imdb.com/title/tt0111341/ film od 7 i po sati.planiram da kupium tu knjigu vele da je odlicna

Da li u Yu filmu postoji neka lezbijska scena? Juče se u društvu dotakosmo te teme i niko se nije mogo setiti nijedne...

Fine mrtve djevojke

Labo, znas li da taj film traje preko sedam sati?

ok mislio sam do 1991.

Odgledao Requiem for a dream. Zajeban film. Zanimljivo režiran. Ne sluti na dobro od početka, a posle eskalira veoma brzo.
Elen Birstin odglumila vrhunski, videh i da je bila nominovana za Oskara, no te godine je Erin Brokovič osvojila

dajte neke novije filmove zbog fotografije, neka bude nesto kao u jagtenu ili devojka sa tetovazom zmaja (engl verzija) ali isto da ima dramaticnu pricicu i dobru muziku