Prijava

nećeš šališ se

dobro neću

al jeste smešno kad meni čiča odrtaveli stariji od mene dvajes godina kaže da sam matora

nemam ni četres jebem te u dupe, a za oko 10 kad budem imao osnovnih problema sa dizanjem kupiću ferari da se i dalje kurčim jer sam muško i može mi se

nemam ni ja četres jebem te usta pogana i lajava

Mada imamo nešto zajedničko oboje smo verovatno privlačni osobama suprotnog pola ispod 20, pa ti vidi ko je bolje prošao, šah mat usta te jebem

ok, pobedio si ovaj put, some

što se ne može reći za one navijačke teme, vidim razvlače te klinci i čereče, i zovu te bombonjera ahahahaha

opasno, odjednom njih dvadeset skace udruzeno, evo dupe mi je pomereno, ahahahaha

i generalno uvek su me picke zvale po slatkisima medo moj gumeni kozmo

povraća mi se od ove spike matorih ljudi...

rodjace, imas 29 godina Shomara, a igras tickete sa calom jbt...

nemam ni četres jebem te u dupe, a za oko 10 kad budem imao osnovnih problema sa dizanjem kupiću ferari da se i dalje kurčim jer sam muško i može mi se

Ajd bre pali semenkaru raspali, koji ćeš bre ti ferari da kupiš posle onakve izjave za bioskope? Ajd mrš.

Sad ce brat da izvali kako ima za ferari jer nije isao u bioskop cetres godina.

1989: Dead Poet Society i My Left Foot

Odgledah juče Zodijaka. Pošteno me razočarao.

http://vukajlija.com/forum/teme/922-dakle-filmovi?strana=1370#post_3644446
Ovo je tacno, sreca pa se truc uvek pojavi u pravom trenutku. Od silnog proseravanja zaboravio sam sta si uopste trazio. Ne znam ni ja sem jagtena i festena jos nesto iz te kategorije reziranja mogao bi neko da nam pomogne. Ja tacno sem vudi alena drama dobrih malo sporijih i ovog tipa filma nemogu nista gledati, previse je predvidivo i smara. Mozda sam trenutno u toj fazi, koja ce proci.
Voleo bi sem sideways, koji jos nisam odgledao, neka imena, jos drama lepih, sto starije bolje; i ovako nesto kao karikatura stvarnosti kao festen malo ofarbane ivice i naglasene emocije ali to je najdalje sto zelim da idem u umetnost sve ostalo samo najobicnije drame, nedoterano i sirovo.
Treba mi pomoc za jedan zanimljiv film koji se pustao nedavno na rts2: deda pred smrt oseca potrebu da zabelezi svoj zivot u cemu mu pomaze mladji reziser koji je 24 sata u njegovom zivotu, spava u njegovoj kuci