Prijava

Sta Olanik misli o tome???

Pa ja ti ne mogu odg na to pitanje. Biću pristrasan. Pitaj Olanika šta misli o tome pa neka ujedno i to bude tvoje mišljenje.

mislim da je fin nacin za gledanje filma i zaradjivanje 200 dinara na gledanje filma...voleo bi da se zaposlim kao prevodilac zbog toga

jel radis prdzu glavonja? Odgovori n pitanje

ja nemam misljenja,ja sve vidim pa zato znam,zato ko se slaze u misljenjima sa mnom takodje zna,a sa pancerom u mnogim stvarima ne delim stavove bas mnogo...pancera lujmuje 99 posto sajta ovog to je def inace

ol brt ja tebe slabo sta razumem sto je steta jer imas sta pametno da kazes

ako bude para na kladzi moze pancera, imamo dil..pod uslovom da stvarno znas da prevedes ono cudo, pazi opasni su izrazi u pitanju

Fantastican film

Dogodine rimejk sa ogromnim budžetom, koji se više drži knjige. To je, kad čitam, jedina zamerka ovom originalu, što fale neke stvari iz knjige koje bi ga učinile još boljim. Sjajan svakako.

Jastog

Ocena filma ide ovako kroz film

8.34_______9__9___9_______8.1______7.2__7__8______7.25

sta ti se nije svidelo kod jastoga brate, kad mu oslepi devojka

синоћ сам погледао седам величанствених, овај нови, изашао на yts-у. није лош филм, без поређења са ранијом верзијом или са куросавом, солидан модерни вестерн с пуно пуцачине и коректном причом, музика добра, фотографија одлична (не спрдам се, стварно пријатно за гледати), дензелу добро стоји улога лошег момка с дивљег запада, нема ту приче.

бушан је филм солидно, има и неких клишеа патетичних, али све у свему - коректан, за погледати. 7,653/10

Moguće da nisam lepo nacrtao, ali kod psa sam se sjebo i posle su malo tupili po šumi

Pariz Teksas na rts2

Hahah bravo vec je proslo pola filma

Ionako film skoro pa nema radnju :P

http://www.imdb.com/title/tt3263904/ nista posebno, moze da se odgleda ali ne ostavlja nikakav utisak