Prijava

Hahah pa ja priznao jos da nisam ja jaoo pa tacno srbi ne prastaju uspeh mada ne znam koji je to moj xd

Pa ja juce igrao skandinavce eno kukao sam na temi xd

Ako cete silovanje onda neka bude sa monikom beluci jbg, otpozadi film je u pitanju ja gledao

мајмуне попуши курац гледао сам једном на тв-у на прескоке неке има десет година знам да се макља са оном кинескињом лепом и да неком ту лети глава 'ајде поз сад нећу да стварно усерем филмове

<3

oj kakav sam film gledo

El ima dobre ženske

Makaronac je povrijeđen što ga niko nije citirao za onaj film, pa će sad da nas muči i neće da nam kaže koji je lep film gledao, ko vam je kriv sad

El ima u filmu neki klinac koji vidi mrtve ljude?

I sseee deaaad peeeeopleee cikaaaa Brusssee Viiliiiseee budducii ceeelavii peddeeruuu

das boot
vredi li

Znas kako, film je po meni precenjen, ali moze da se gleda, ja sam ocekivao puno zbog ocena i ljudi su ga dosta nahvalili pa sam se skenjao malo, ali ok je.

Izasao dzon,vik 2 1080
Kome treba link stavicu posle s kompa

Daleko od toga da je los das boot ali je precenjen dojaja. Ako gledas nadji normalnu verziju ja sam se zeznuo I skinuo directors cut mislim da je blizu tri ipo sata,nesto nenormalno. Dosta je spor film plus ova duza verzija,nisam uspe u jednom komadu da pogledam. Jaka sedmica to je to nista vise.

Isto kao velikiblek sam ze zeznuo bio, a sve sto pamtim od filma je da se radi o grupi ljudi u podmornici. Ko da nisam ni gledao.

Isto ovo što kažu Blek i Umetnik Nekada Znan Kao Apofis, nisam hteo da pišem da me ne bi poklopio neko ko prati filmske kritičare na temi. Daleko od toga da je loš film, slobodno možeš da ga pogledaš, ali nemoj da očekuješ da je jedan od najboljih ratnih filmova ikad. Možda je precenjen zbog godine proizvodnje.

Za Makaronca:
El ima u filmu Monike Beluči koju siluju?

El ima u filmu Edvarda Nortona koga siluju?

http://www.imdb.com/title/tt2073029/ Marina Abramovic: The Artist Is Present (2012)
ja sam mislio da je ona fotograf, ovo sto ona radi meni je totalno sranje, jednostavno ne razumem.reze se po telu, ona i njen partner lupaju jedno drugom samare i druge gluposti koje kao govore o necemu, imaju neku poruku koju niko zivi ne bi oprovalio da ona sama ne kaze o cemu je rec.od publike me hvatao transfer blama.ona izvodi neki performans tako sto samo sedi na stolici svaki dan po desetak sati dnevno. fora je da se sto manje pomera a ima i jedna stolica ispred nje na kojoj sede ljudi iz publike.najnenormalnije mi je kad sednu ispred marine i pocnu da placu kao energija neka, neka cuda.kakvih paljevina ima..da nije poznata kurac bi neko plakao.

dobar je trip u das boot-u
meni je sjećam se baš fino legao iflm, čak sam i prvi putz u životu navijao za Švabe

ubjedljivo najbolji ratni film sa podmornicom

svi ostali ratni filmovi sa podmornicama mogu da mu pljuju pod prozor, pogotovo ona američka govna
klaustrofobija bate

e nema lečki, no gađaju kamenjem neke induse a oni se koprcaju na zemlji od bolova