Prijava

A ja se pitam koji Mark lolo

hahah a ja mislio prica sa remeom

dajte neki sa boyz n the hood i friday vajbom

Eyes wide shut i ona scena u vili masona kad se izvode ritualni obredi uz rumunsku duhovnu pesmu koja ide unazad je u top 5 ikada bez ikakve sumnje

meni je najbolja scena kad u lepa sela lepo gore manda kaze idem kuci

http://www.imdb.com/title/tt4731136/ dobar film, traje 2 i po sata ali vredi pogledati

prva polovina filma je dobra, a druga polovina baš loša
razočarao me je, očekivao sam više :/

Manchester by the sea
Ne mogu vam preporučiti ovaj film. Zašto? Jer sam vam prijatelj.
Triput sam proveravao da li je zaista Kejsi Aflek dobio Oskara za ovo. Da se razumemo, on bi mogao da dobije Oskara, nije da ne bi. Za "najsmorniju ulogu strica 2016" ili za "najviše ničim izazvanih kafanskih tuča" ili tako nešto. Za najbolju glavnu mušku ulogu?! Pa ne.

Priča prati smorenog, depresivnog Lija, koji je imao veliku porodičnu tragediju pre nekoliko godina i sada mu umre brat i on treba da se brine o sinovcu.
Predugo traje ovaj film, baš dugo. Kao da je sniman dokumentarac, a nisu radili kraćenje, nego je ostalo sve, kao sa kamere za video-nadzor i ti gledaš to sve. Kaže lik nešto, neko pita "šta si rekao", ovaj ga gleda, pa mu ponovi i sve tako. Zato i traje neuobičajeno za drame, rekao bih, preko 2 sata.

Moglo je tu nešto više da se napravi, ali ovo su samo neki nasumični restlovi tužnog života. Daleko od 7,9.

Mali Ker, dobrodosao u 2016. Uzgred, film jebe.

трејнспотинг2 онако, бљутав остаде, у суштини истина је оно што кажу да ни близу није првом делу, мада је мени први део више имао осврт на зависност и одвикавање него што су они правили ону успутну шему за кеш и како је то после ишло даље, то сам очекивао и у другом сад, међутим ништа, оно рентоново скидање из првог дела и пре тога оне бруталне сцене су се урезале у главу занавек, а сад сам се надао да може бити нешто где ће спад бити у главној улози јер је ликчина, међутим курац, мало трчања, мало де сте стари другари како је јао како је некад све било супер а не као сад кад ништа није супер за разлику од пре кад је све било супер (иако смо били на хорсу али јбг), мало преваре неке која је вишак тотални, да није онаквог првог дела па су то мало експлоатисали ово би у 100 од 115 минута био го курац од филма. апсолутни го курац. овако шестица нека, шта знам. може да се одгледа, неће да смори баш, али у суштини пребљутаво.

али морам да признам да сам се на спадових оних пар реченица о летњем рачунању времена с почетка филма искривио, нарочито онде кад каже: "одакле ја да знам за летње рачунање времена, 15 година сам био на хорсу"

pa kako te bre nije sramota, spojlova mi tu foru i napisa govor
ne gleda mi se film sad uopste...
https://media.giphy.com/media/xTiTnJ3BooiDs8dL7W/giphy.gif

A nije to spojler baš, dosta se rano to dešava, ovo je spojler:

Bugarka im zabola nož u leđa aahahah bugarin klasičan

Ovo iznad je bio spojler, ne morate da čitate.

što spojluješ film aleksandre pička ti materina banujte govnara

Ahhaha makaron sa ovim majmunima najjaca stvar

A ironija makaron bacio najlegendarniji spojler ove teme

Armine mani se filmova i fikcija gledaj ovo ovaj covek pada u ambis i dize se u nebesa 10 puta u zivotu vec od cara do prosjaka i nazad tako moramo i mi sve je to posao samo nema emocija
https://youtu.be/je-TytYQJiw