Prijava

Delim Provovo oduševljenje sa "Hell or High Water", sve se slažem.

PRESTANITE DA LUPATE JEBENE GLUPOSTI

I tebi će pomoći jedan klik na nasumičnu mačku:

www.random.cat

Nikad nije jedan klik, uvek je bar 5-6 :(

vesnam
Pozdrav za Apofisa i još jedna preporuka za
http://www.imdb.com/title/tt0104782/

Drago mi je sto ti se svideo Vesnam :)

Kakav je ovaj novi Free Fire?

Murphy law-bez veze filmic, ali zanimljiva prica.
To je to sto se tice filmova koje sam nedavno odgledao a sad bih zatrazio preporuku za neki film koji bi me zadovoljio kao Kings of road. Mislim nemam vremena da se igram sa torentom i filmovima, ali ako se zadesi, mozda bi pogledao. Nekad kad budem imao vremena. Setio sam se tog filma i bas mi je gledanje ostalo kao lepa uspomena pa reko ako ima nesto slicno tome, ne mislim naravno na film o putovanju, da mi ne preporuci neko nesto skroz levo, nego o slucajnom prijateljstvu koje ce oboma ostati nezaboravna crta zivota, iako se verovatno nikada vise nece videti, ali ce ostati secanje i uspomena, ostace iskreno prijateljstvo, a iskreno prijateljstvo je veca stvar od prijatelja sa kojim je ostvareno. Mnogo simpatican film.

sad se i meni gleda neki film o prijateljstvu, bezuslovnom i divnom.moze i o crnoj kugi u srednjem veku ako ima neko dobru preporuku.black death sam gledao.sinoc odgledao mancester pored mora, ok film mada nema tu nista bog zna sta da se vidi

vesnam
Pozdrav za Apofisa i još jedna preporuka za
http://www.imdb.com/title/tt0104782/

Drago mi je sto ti se svideo Vesnam :)

Upravo sagledah, odličan, predobar soundtrack.

Gledao Leolo, film je sjajan, delim mišlenje Apofisa, Vesnem i gorana92

gledao sam opak film po imenu song by song, mada mi se sve cini da je malo po malo kopija tree of life zbog monologa u pozadini i po atmosferi,
i nikako nisam mogao da skapiram zasto se svaki par ljubi po stomaku

Mamica
Dobra drama.
Ovaj Leolo planiram da pogledam, kad ga već toliko hvalite.

mamica je bas urban i dosadan

Buffalo '66 (1998)
Simpatična drama, režiser i glumac pljunuti Darko Rundek u mlađim danima.

Leolo nekako premusav film i preforsiran.

Sad ide neki Bandolero vestern. Rakel Velč - kakva riba je to bila, auh

Glengarry Glen Ross (1992)
Dobar dobar, drži pažnju, prodaja šugavih nekretnina levatima ovo-ono, nešto kao vulf of vol strit ili d big šort, tako taj fazon, ljepuškasta glumačka postava, alek boldvinov govor ojebo ahah.

Meni gorane taj film nekako ide rame uz rame sa Sweet smell of success, sto se tice atmosfere i brzine dijaloga.