Prijava

Mislim da tako nešto ne postoji ipak, ali svakako da ih treba dozirano slušati, nikako čitavu diskografiju odjednom xD

edit: je l' gledao ko ovo?
http://www.imdb.com/title/tt0358273/
vidim hvale ga, al ne volim da gledam te biografske filmove, ako su loše (i neistinito) odrađeni

jel dobar film - drajv?

Mene django zanima

Kad gledate ovolke filnove jebo vas dan blesavi

pozdraw dragim personama šomiju i psetu

Miki koliko filmova gledas nedeljno? I koliko serija

par meseci baš malo. nešto sam se resocijalizovao i proljepšo pa moram to ispoštovati xD

Film u npr. 5-6 dana, od Novaka sam odgledao dve serije možda.

edit: je l' gledao ko ovo?
http://www.imdb.com/title/tt0358273/
vidim hvale ga, al ne volim da gledam te biografske filmove, ako su loše (i neistinito) odrađeni

meni se nije svideo, delovao mi je nekako neuverljivo

A kazi mi molim te tvoje strucno misljenje, kao velikog filmofila i postovaoca reventanta, da li je normalno pogledati 10 filmova za vikend osim ako si iz zdravstvenih razloga vezan za krevet?

Revenanta poštujem zbog brata Lubeckog, jer je objasnio. 10 filmova za vikend je previše baš i za Vojnova

Hvala brt. Kazi mi jos sta mislis o malagurskom i o dijetalnom majonezu?

nemoj pseto zajedljiv tako biti, nijesi luks :'(

malagurski i pernar su udruzeni u borbi za pravedan ekonomski sistem

meni se nije svideo, delovao mi je nekako neuverljivo

I ja mislim da mi se neće svideti, ali sam ga skinuo sad baš, pa ću videti
mislim Ruz Viterspun u ulozi koja nije pravna plavuša ma daj

Sto zajedljiv brt pokusao sam samo neku spiku razviti malo :(

aaa to okej brt. Jedan skoro advanced skeč: malagurski i dijet majonez je analogno zemlji i njenim plodovima :D

Kako je u Bečmenu? Jesu došla ciganke iz Baustrije?

Dobro je, turnir traje trenutno pa je zivo klinke namunjene se skupljaju... Ciganki nema oterano to sve. Kako je kod tebe kad ces da se zenis?

Hahah pa što to radiš pseto sad će opet da pobegne sa sajta na tri meseca, nemoj ta neprijatna pitanja xd