Prijava

reme ce ga odgledati za jedno 40 godina

Verujrm ja provovom sudu ne brini se pez.

nema na cemu sele.raw i a dark song su vredni gledanja sto se horora tice

Grrr opet on sele

dobar ti je film kobasice, sad sam odgledao. al ko da nesto fali na kraju, a i izmedju, dobra ideja al ko da fali jos malo jezivosti ili necega drugog ne znam, kraj je trebo biti bolji svakako

Kraj je trebalo da bude realan da ono na kraju u kolima bude pandur rasista sa početka, rokne crnju a devojku onu otprati bezbedno kući. Usrali su film sa happy endom.

al 10/10 su scene kad je naso njene slike sa camugama i kad ona trazi kljuc i onda ga onako pokaze

pitanje iskljucivo za autora celtic, ostali nemojte ni pokusavati da mi odgovorite samo cu preletati preko vasih postova

da li valja ovaj film, moze li se pregurati tj. vec dugo mi je na listi, imam ga skinutog pa da ga zavrsimo sa time
http://www.imdb.com/title/tt0081070/

Armine, slobodno pogledaj film, frustrirani Bob Hoskins - prejak je.

Za Dunkirk jel izasao dobar snimak?

gledaj u bioskopu ako mozes, nije to to ovako na kompu

Arm ima neki nov film da kida vredan gledanja?

bas nista nisam gledao brt

Cinema Paradiso dirljiv film mnogo. Prva polovina zajebancija, posle te sjebe lagano

Za Dunkirk samo presiroti cam snimci

Cinema Paradiso je fantastičan, taman te taj prvi deo veže za likove do jaja, da bi te drugi deo rastavio na deliće.

nolan i njegovi jebeni spektakli

Tom Hardi glumi u fulmu o ratu u Bosni, pitanje je samo hoće li biti srboćetnićki koljač nevinih žena i dece ili bosanski šehid, branitelj od velikosrpske agresije?