Prijava

http://www.imdb.com/title/tt0175698/

Odličan film, triput sam ga gledao, ako ne i 13 puta

gledajte jeba vas bog da vas jeba, kriticari dali 94/100 metaskor a uvek hejtuju nolana, tako da prov i reme mozete i vi, necete videti nista novo zna se sta je bilo, necete videti posebne likove, posebnu glumu, ali cete videti i osetiti kako je bilo te '40 u denkerku i zato je bitno da ako ste u mogucnosti pogledate u tom imax formatu tom jebenom ili kako vec, imate cineplexx usce, delta, kragujevac, nis, nzm za ostale bioskope

Ne pljujem ja Nolana. Ako ništa drugo, njegove filmove uvek odgledam u cugu.

Ja ga pljujem jer ima potencijala za mnogo više od onoga što radi, daleko od toga da je loš, ali na kurac ide toliko drkanje na njega, i to što nikako da skupi muda i napravi vrhunski film (objektivno pravi dobre filmove).

hahahaha, daleko bilo Makaronac. Al' dobro.

pa nema imax kod nas.a jel dunkirk napravljen u imax formatu?

Jadan li je otac ove Mie Kalife, nadam se da je čovek na onom svetu da ne gleda šta je odnegovao od kilo mesa

zivi ona bolje nego svi mi na ovom forumu zajedno

Bolje pušiti Lord, i živeti ko kurac, nego obrnuto, a i šta nam fali, bar ne zarađujemo za hleb pušeći kurčeve, doduše za tebe ne znam

drugo je kad zensko pusi kurac.ja bi lizao picke za te pare

Svejedno, i dalje je neko ko puši kurac za koru hleba

a ti samo lizes jaja posto si dzukac, kad bi naucio da ga pusis vise bi zaradjivao.znao samd a ces da mi minusiras def dzukcu

Locke sam gledao ja.
Arminu bi se baš dopao film, verovatno bi se malo i dodirivao dok ga gleda, jer je Hardi sve vreme faktički jedini vidljiv glumac.
Nažalost, ovakav intesantan koncept monodrame je stajao određene monotonije i sterilnosti.
Jedna aj da kažem šestica plafon.

Mali Ker videh da je na vas snazan utisak ostavio Cinema Paradiso te ga pogledah, ne krijem da sam pustio suzu-dve
Daj preporuku za jos nesto podjednako emotivno, tebi najvise verujem

Evo, Andre, ako nisi gledao ova dva na primer:
Crazy Heart
Brokeback Mountain