Prijava

Noe je smarač što se mene tiče. Pokušava da šokira, al mu ne ide. Ja verujem da će Kaufman da bude taj

A sklon sam mišljenju da Jorgos Lantimos ima šanse to da uradi, ili neko od matorije garde, zatim Mackenzie može da napravi zanimljivu spiku i tako dalje. Čak sam sklon i verovanju da će pre Nolan da napravi neki obrt nego Noe.

Mada jako je karakteristično korišćenje boja u 21. veku, tj. prigušenih boja za osećam-se-kao-mlohav-kurac atmosferu i priču o depresiji i otuđenosti. Jebem li ga, uporedi boje i fotografiju u No Country for Old Men, Never Let Me Go, Lobsteru, Melancholia-i, Anomalisa-i, Youth-u, Blue is the Warmest Color, Samsari i Drive-u sa starijim dramama.
I da, karakteristična mi je i fluidnost za dosta filmova iz 21. veka. Sporiji tempo koji odiše sentimentalnošću i sporom tečnošću, jebem li ga. Sve u svemu, karakteristično je. Ne toliko drastično, ali dovoljno karakteristično da to povežem sa dramom 21. veka. Što je kul, jer su svi navedeni dobri filmovi.

Fora je što je doba digitalne fotografije, pa se lako manipuliše bojama i svime. Stilski postoji pravac, što se ostalog tiče, ne. Još nema revolucije. :D

gasparu samo fali da malo vise bude poeta, ne u tom knjizevnom smislu, nego filosofskom ako me kapiras.

gotivna mi je ta atmosfera, u melanholiji je cak uradjena najprofesionalnije jer film ti utice dublje na dusu, cak iako se emotivno odvojis od filma bas mi je stvorio neki gadni nemir, fazaon kao neka frekvencija... mada trira ne gledam na nekog ko bi mogao da uradi nesto vandredno. od ovih sto si naveo varim samo melanholiju, samsaru i no kantri, ostale ne mogu da pohvatam --- i ne mogu da ih povezem sa atmosferom kao u the girl with dragon tattoo ili jagten, the lives of the others

smara me cale da mu skinem da pogleda ceo film, navatao je nesto malo, kaze spominje se Pikaso, neka klinka ako sam dobro razumeo njegova rodjaka koja zavrsava u logoru, neki lik (pisac, pesnik!?) je spasava odande ili tako nesto, ja nisam cuo za nista slicno imate li ideju o kom filmu se radi?

reme sad bez zezanja, vidi se da se razumeš u filmove, ali stil pisanja, kad ih opisuješ ti je očajan, nečitljiv maltene. materiju poznaješ, to je činjenica. jesi li razmišljao u pravcu nekog blogovanja na tu temu?

Ja verujem da će Kaufman da bude taj

+1000. Ili Trier.

Upravo je počeo raging bull na amc-u.

https://www.whatismymovie.com

Evo ti Scouser,kucaj probaj razlicite kombinacije reci mozda I nabodes to sto trazis.

Pustio sam Get Out, bolje bi vam bilo da je dobar

ili ces uraditi sta hm ?

Znaćeš šta ću uraditi onda kad za to bude bilo potrebe, sad nema pošto je film bio dobar. ;)

Inače sam imao priliku ove godine da se nađem u domaćinstvu u kome crnkinja radi kao služavka, poprilično prelepo/neprijatno iskustvo kad ne očekuješ tako nešto, a ona ti se bez najave po prvi put pojavi iza leđa s hladnom vodom i svežim trešnjama. Trigerovao me film.

https://www.whatismymovie.com

Evo ti Scouser,kucaj probaj razlicite kombinacije reci mozda I nabodes to sto trazis.

hvala brt

Film je prejak, Rađ, tolerancija preljeva xD

ne mogu da nadjem na ovaj nacin ;(

pa kad ne postoji film koji se zove "na ovaj način" aahhahahahajoj gde je pseto sad da vidi kako se skečuje xd

seltik - ponosan je

Tu sam brt bukvalno jos neko vreme krecem cim dobijem sms sreca da jos nisam zapalio pa sam ovo video xd

Kolko glupa recenica au

A jbg ja sam jednom gledao neki random tajlandski horor gde kao ljudi se voze busom on u jednom trenutku prodje kroz neki tunel tim prolaskom oni udju u neku random dimenziju tj kad izadju iz tunela nalaze se u gradu bez ljudi nema izlaza bla bla. Zakuntam pred kraj aj kao nadjem oce kurac. I onda sam isao preko sajtova I preko ovoga nasao tako kucao sta mi padne napamet I izaslo. Jedno 5,7 ocena I 800 glasova na imdbu ali nasao.