Prijava

The Bank Job.
Jason Statham - smeker.

LJUDI AKO VOLITE KOMEDIJU POGLEDAJTE HAROLD AND KUMAR OBAVEZNO!Imaju dva dela...

Preporucujem:
Rise of the Footsoldier - jedan od najbrutalnijih filmova koje sam gledao ne racunajuci Rambo 2,
RocknRolla - jos jedna majstorija Gaja Ricija,
Slumdog Millionaire - nominovan za 10 Oskara...procenite sami

Treba mi pomoć.... pod hitno.... dobijam karton vina ako saznam.... :DDDD

Naime, treba mi naziv jednog filma. Sve što o njemu znam jeste da je izašao pred kraj 90ih i da je na foru Armagedona, s tim što je ovo jedini film u kome asteroid stvarno udari u zemlju i sjebe sve.... Ako vam je od pomoći, sećam se da na kraju filma preživljava samo 20ak ljudi, koji izlaze iz nekog podruma, svi u belom i tripuju neki harikrišna fazon.... :DDDD

Ako neko zna o kom filmu pričam, molim da se javi..... Unapred FALA!!!!

Deep Impact

a
možda je i

Asteroid

pre će biti da je asteroid pošto ga nisam gledao, a u ovom trešu od dip imapkta preživi ljudi kolko hoćeš :))

(to su manje više svi filmovi sa kraja devedesetih sa asteroid-udara-zemlju tematikom...)

E sad jebiga,ne moze to tako,svaki film je dobar na svoj nacin,tako da nemogu da izdvojim neki a da ne spomenem neki drugi.

Bilo jednom u Americi
Prohujalo sa vihorom

Cidade de Deus, brazilski film koji me oduševio. Još kad se uzme u obzir da je zasnovan na istinitoj priči garantuje baš jak doživljaj. Inače radi se o sukobu bandi u predgrađu Rio de Žaneira, i to sve izgleda potpuno autentično, svi glumci deluju kao da su pokupljeni sa ulice i da su stvarno članovi bande.

Volim drame. Moj omiljeni film je KUCA CUDNIH DUSA

Odgledao sam Revolver i Rokenrolu,kao da vidim ovog posledvečadjaveisneča Ričija i jbg,kao što sam i strepeo:smeće.
Veliko.
Skoro sam pogledao i matoru Paranoju u Las Vegasu,skroz sam zadovoljan.
Odgledao i film po prvoj knjizi Terija Pračeta,nije to to.

Paranoja u Las Vegasu = Feer and loathing in LV?

Ako je to (a verovatno jeste), ja ne kapiram. Svima se svidja film, ali ja ga uopste nisam ukapirao, i bio mi je bezveze. Dal' sam omatoreo, sta li je, pojma nemam?

Jesi, jesi... :D
Bolje da pokušaš sa knjigom. Mene je ona oduševila. Hanter Tompson.

"Šta sve možeš u Denveru kad si mrtav"
Meni se jako dopao taj film. Jel još neko gledao?

Boat drinks!
Omiljeni film :)

Preporučujem Fanboys.
Žanr: zajebancija sa Big Lebowski šmekom.
Čet'ri ortaka,gikovi,fanovi Star Wars-a idu na Lukas ranč da ukradu i prvi pogledaju novi nastavak za koji se šuška da izlazi.Usput naravno,prolaze koz gomilu zgoda i nezgoda uključujući i nasilne sukobe sa fanovima Zvezdanih Staza. (prljavi Trekiji :)) ).
Još jednom,topla preporuka.

Predložio bih takodje da ubuduće uz naziv i preporuku gurnete i sinopsis.
Realno neću da pogledam film,ako ovde napišete Taj i taj film,do jaja je baš. :)

Pijanista-tužan film,istinita priča
Apocalypto-morbidan film,u neku ruku tužan
Chalenging-tužan film,istinita priča
Mrzi me da opisujem o čemu se radi,ali ako volite da se osećate ogorčeno,bezvoljno i tužno posle gledanja nekog filma,onda su ovo ti filmovi...

Posto postoje dve ovakve teme (evo je druga), mozda ne bi bilo lose da ih spojite u jednu. A? :)

Sumnjam da će to moći. A i ako se pokuša sa spajanjem, nastaje džumbus, 100%.