Prijava

E, Lukse, negde sam na temi zapamtio tvoju preporuku za Das Leben der Anderen i stvarno nisam zažalio. Filmčina. Ona scena kad štazi pripravnik priča vic u menzi je ježenje, vraćao sam je deset puta sigurno.

i mislio sam to prvo koliko veceras,odlazem vec nedelju dana zbog obaveza

ostade na dnu strane pih

potrebno mi je da mi izdvojite najbolje od sledecih filmova da znam sta prvo da gledam

Misery(1990)
Edward Scissorhands(1990)
Zodiac(2007)
Basic Instinct(1992)
Malena(2002)
Magnolia(1999)
Shakespeare in love(1998)
Bronson(2008)
Chocolat(2000)
Die Welle(2008)
Harry Brown (2009)
How to train your dragon(2010)
Perfume(2006)
Tropa de elite 1&2

E, Lukse, negde sam na temi zapamtio tvoju preporuku za Das Leben der Anderen i stvarno nisam zažalio. Filmčina. Ona scena kad štazi pripravnik priča vic u menzi je ježenje, vraćao sam je deset puta sigurno.

http://www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2013/10/jeremiah_johnson_nodding.gif

Malenu sam davno gledao, ali se sećam da sam odlepio na Moniku. a tornatore pravio ne može da ne valja. Misery je kul, onako malo jeziv i zanimljiv, baš se uživiš.

Kakav je ovaj novi francuski film "Ljepotica i zvjer"? Isplati li se otići sa djevojkom i ne smoriti se?
Dajte neki horor za večeras, tipa Insidious, da bude sa dodatkom misterije.

@Armin Misery, Makazorukog(Scissorhands) i Perfume obavezno među prvima, naročito Perfume.Chocolat ne znam verovatno je dobar, čitala sam knjigu ali nisam gledala film. Knjiga je inače odlična. Za Magnoliju i Zodiaca sam pročitala mnoge preporuke,naročito za ovaj prvi. Shakespeare in love mi je njah, ništa posebno.Ovo Malena mi izgleda dobro.

Misery(1990), добар психо-трилер.

Edward Scissorhands(1990) класични Бартон, мало геј али добар.

Magnolia(1999) сви ће рећи да је до јаја. ја кажем да је невероватно досадно говно.

Chocolat(2000) добар. за гледање са жемском.

How to train your dragon(2010) а ово је жестоко глуп и геј цртани.

kako se zove onaj film sa onim americkim fudbalerima sto dozive avionku pa onda pocnu da jedu mrtve kad ogladne?

dajte neke predobre zombey apokalipsa filmove

ili dajte neki horor bas bas da je sjeban do ludila

nemooooj tooooooooooooooooo

Ja se plašim horrora, ali za cabin moram dati minus jbg. Kao neka parodija, kao nešto.. Dajte pezosu neke uvrnute japanske majndfakove, original krug ili neke boleščine, ne plaši se on običnih horora
Ja mogu jedino Descent preporučit, strašnije ne gledam.
#nemozetakosapezosom

Ево: http://www.imdb.com/title/tt0235198/

Едит: Куд ћеш страшније од тога, грофе? Ем максимално клаустрофобично, ем онај крај те сјебе начисто.

Pa ono i jeste.
Mene vezuje još i jedan neprijatan događaj za taj film: gledali mi uveče i đete mi dobije temperaturu (usred filma) i tu noć odvedem i dete i ženu u bolnicu i tamo ih zadrže, a ja se u noć vratim kući. Ružan trip vrlo :(

Добро, ценим да ти жена зна профил, па мораш и на сајту да потврдиш како си наставио да гледаш хорор кад си остао сам, па да не коментаришем ништа.