Prijava

Dobri ljudeji, el se ide nekom od vas na Hobita? Bilo koji dan sem utorka? Mislim, treba da sačekam još neke ljude što sam pitala da se jave do sutra, ali, pošto se do sad nisu javili, nekako sve više očekujem ispalu. Niko neče u bijoskop. :)

Inače nisam gledala ni prvi ni drugi deo još uvek, tako da uglavnom mogu da nemam mnogo da se razočaravam ili oduševljavam, jedino da upoređujem po knjizi. :)

Neće niko ni za rodjendan da vodi u bioskop.
>>>Srbijo, najlepša bajko
Srbijo, oče i majko<<<

gledaj interstelar

U bioskopu mesto Hobita? Pa što se mene tiče može. Možda i bolje. Oće neko? :)

interstelar i jeste za bioskop, sto je jos bolje treba ga gledati sam...

Alo bre, ljudi, de ste? Zove vas jedna fina, umereno crnoduhovita farmaceutkinja ljubazna na film, pa jbt, jeri da crtam?

E, stvarno zovem na film. :P Nije mi problem ni sama da odem, na Avendžerse sam sama išla pošto je bio kolaps u saobraćaju i ovi sa druge strane grada nisu mogli da stignu, ali eto, da pitam. El Leri tu, šta on kaže? Bili? Rejvenka? Someone? Anyone? Anything? lolo

ETO, NEKO KONAČNO! :D

Jesi u BG ti? Ako jesi, super, biraj koji oćeš dan od srede do subote (uključujući i ta dva). Interstelar onda? Ili Hobit? Ja bih pre ovo prvo sad kad sam videla da još ide... Ako se ovi jave, mogu svakako mogu te ubaciti, mada čisto sumnjam ako mi se do sada nisu javili, svinje jedne lenje. :/

Evo ici cu ja, ako obecas da neces da mi stavljas ruku na koleno

Jesi u BG ti?

Nisi navela taj uslov :(
Ja cu ici preksutra ovde u BL u bioskop, pa ako se mozes uklopiti :P

Ja cu ici preksutra ovde u BL u bioskop, pa ako se mozes uklopiti :P

Da gledamo u isto vreme, pa se povežemo telepatski? lolo

Haha, dogovoreno, Dejanče. Ja pitam samo zbog filma, neću više da se samosažaljevam kada me ispale. :) Javite se ako može neko, ako ne, nema veze, kontam da su u ovo vreme svi zauzeti. :D

E'o, i ja sam u gasu da idem, što da ne. :)

JES! To, Leri Mađijo!
Nojs, išla bi i Rejven vrlo verovatno (ako već ja ne mogu da vas ubedim, možda može ona). lolo
Aj onda oko detalja ćemo u ponedeljak, kad zvanično vidim šta ću sa ovim mojim svinjama od kolega. :D

Ako se još nekome ide, jav'te mi u inboks do ponedeljka uveče.

EDIT: Ide i Tomdril.

Gledao sam ovaj film gone girl. Ne razumem.

E, ima li neko film gde se radi da lik glavni ode tako u neku pustaru i bleji sa nekim rakunima i međedima i kamera snima preljep pejzaž k'o konj? Baš mi se gleda nešto tako dušu da odmorim, mislim da je skoro neko kačio filmove Hercoga neke, ali ne mogu da ih nađem.

E, gledao sam taj, dobar bio. Da, da, da, neke na taj fazon hoću.