Prijava

Брате, филмчина је Вок д лајн. Како је овај лудак одглумио Џонија, убио је. Мислим да сам се заљубио у Рис Винтерспун.

au brate, mora da si pijan?

Јеби га, овдје била 10 година млађа + бринета. Ш'а знам...

Ima nesto svakako nije losa riba, tu uze i oskara jbt. Pogledaj njen film plavusa sa harvarda, ima 2 dela, u malo drugacijoj ulozi ali podjednako dobroj pozz

odgledah st. vincent po dzonovanovoj preporuci dzonotovanovoj i stvarno je ljutoljubazan film kao sto rekao je...
inace imate na kikes torentima ,,interview,, skidajte dok mozete,jer neke chike ljute prate to kachenje i brishu...dok sam skidao imao sam osecaj ko da skidam viruscinu preljutu,al nije,ljubazan torent je

ollaniče, jel jamačno ljubazan torenat? Ono, ophođenje prema starijima, jel iz dobre kuće i to? Ne bih da me uvrijedi, da plačem pred šćerima.

ovo je ljubazan torent,ne fino vaspitan torent...ne upoznavaj ga sa bakama

Upravo odgledah "gone girl", volim ove filmove koji traju dugo al' drži pažnju svake sekunde. Odličan, jeste i kraj malo nabacan na brzaka ali baš dobar film u globalu. I da, ko ono reče, da l' makaronac, ne gledati s devojkom, ne jer će njoj da padne neka ideja na pamet, nego što možeš da isparanoišeš gadno.
I baš nije morao da nam nabija komplekse palamarčinom, mislim na nas sa celih 4 centi kurca :(

A sad vidim reklamu na hbo-u, baš ide uz "gone girl" (dakle kao dobar film) film "judge" sa r. d. juniorom. Je l' gledao ko, valja li?

http://www.imdb.com/title/tt0056111/

Јел има неко да се "разумије" у Тарковског? Јел да гледам ово? Ако је по квалитету приближан "Зеркалу" онда ћу гледати.

Гледај, сваки његов је врхунски. Иначе, Носталгија је можда сличнија Зеркалу на неки начин, па ће те то можда више интересовати.

Не, не мора да буде сличан Зеркалу по радњи или жанру, само да је онако добро урађен као тај филм. Јер оно је... запањујуће.
Стављам на скидање дефинитивно.

Intervju je golo mudo, i treba covjek da ih tuzi ako je pametan i pozatvara sva govna koja su sudjelovala u tom filmu...

gledaj solaris i miror

Ма нећу тај мирор оланиче, то је исти курац ко и зеркало, а зеркало сам већ гледо.

nisam skapirao film al svideli su mi se pejzazhi

Odgledao Gone girl i The Judge. Oba dobri, preporuka.

Da Girl jebe. Gledao sam ga na svom z2

Kako se zove ovaj novi sa Denzelom?