Prijava

Пошто сам одгледао пет филмова из серијала Звездани ратови, мислим да сам компетентан да изнесем своје мишљење, можда се неким секташима неће допасти али јебига.

Срање је. Не бих више речи трошио на ово срање.

Ja skino Star Vors pre recimo godinu dana jer su me svi užasno smarali da ga pogledam jer je to najbolji film tj serijal filmova svih vremena, al ne mogu da gledam, baš mi mrsko, ne privlači me SF uopšte, eo bleji mi u laptopu i dalje. :-(

http://www.imdb.com/title/tt2084970/

Odgledao, film ne da ne zasluzuje ovu ocenu nego jedva do 6 dobaci cisto sto te drzi prica ... A ovo kao istinint dogadjaj i te fore, u celoj prici ima jedno 20% istine a da ne govorim o tome sto su Enigmu provalili Poljaci jos pred pocetak rata a o tome se govori u dve recenice... Svejedno precenjen film verovatno zbog lose ponude 2014

najbolji film tj serijal filmova svih vremena

ај било ко да ми да неколико аргумената зашто је то најбољи серијал

било ко

преглупо је, глума је очај, дијалози су очај, једино што пуцају специјални ефекти као и у толкиновим срањима која су такође срања

A kakve filmove volis keve ti? RUmunske> http://www.imdb.com/title/tt0809407/?ref_=wl_li_tt

EDIT: Rumunska komedija

star wars ko nije prerastao do 13. godine moja sucut

Sve mi se čini da ga sad neću ni pogledati

gotivim svemir i sci-fi,al staw worsove nikako,ne bi nazvao to sci-fijem barem ne onim ozbiljnim

па немој брате

без разлога праве религију од тог говнета као и од остале фантастике, епске или научне небитно, битно је да је овај свет пун дегенерика чије паре обезбеђују снимање још таквог ђубрета

Imam jedno 40 filmova u laptopu i svaki dan skinem još jedan-dva, pa aj kad mi nestane filmova MOŽDA ga pogledam lol

Star Trek je jači od Star Warsa.

ај било ко да ми да неколико аргумената зашто је то најбољи серијал

било ко

sto se tice samog kvaliteta ne gotivim serijal ok su mi likovi odlicne su i tehnicke mogucnosti za to vreme al nekako je previse veseo oni roboti su debilni i sve te kao komicne scene. precenjen kao i lotr i slicne stvari al ajde... sto se tice ocene i te fame oko star warsa pa jbg prilicno je uticajan za sf zanr i pop kulturu uopste. da ne pricam o fan bazi

Gledam svih 6 delova svakih 6 mjeseci. Poz

Ma te fantastike ne bi gledao nikad nista dosadnije od toga ne postoji

da bi nesto bilo sci-fi mora biti naucno moguce...star wors je previse naivan,nista skoro od onoga nije moguce---zvuk u svemiru,udaranje astewroida u spejs satl(da krene ka tebi ne bi te udario ko stena jebena nego bi sleteo na njega) itd...obicna fantazija,daleko od sci-fija

I N T E R S T E L L A R
N
T
E
R
S
T
E
L
L
A
R

prilicno je uticajan za sf zanr i pop kulturu uopste. da ne pricam o fan bazi

јер су људи глупи

2001: A Space Odyssey ovo je vec ozbiljan sf, nije za zabavu..slabo gledam taj zanr, odiseja mi je verovatno najbolji film iz tog zanra
skoro sam ga gledao, nisam mogao da verujem kad sam video da sa cerkom komunicira preko kompa.klasican cam cet..vizionarski