Prijava

dajte neki odličan po mogućstvu sa dikaprijem da nije prekomplikovan

Evo ti, Srbendo, ljeeep je:

http://www.imdb.com/title/tt0112461/

Upravo se smaram uz Here comes the Boom. Ma neću bre više komedije da gledam. Osim "Ima li pilota u avionu" i "Mrak film".

Ја баш синоћ почео "horrible bosses" решио да погледам оба, ал' сам морао да прекинем први после 40-ак минута. И није ме сморио, делује као добра комедијица.

едит: а бума се нешто не сећам, а знам да сам га гледао прошле године, што га квалификује као говно.

Ajd kad već preporučujete filmove, napišite recenziju neku, ne mora preterano dugačka, može i kratka, ali da znam šta da očekujem. Ovako kada se napiše samo "jebe" ništa mi ne znači.

od prvog ocekuj triera
ksd napisem "nivob" mislim na fotografiju, muzikuu, glumu itd. u sustini, film je apologija mizogenije lolo ima tu i iblijski referenci, raznih simbola... ma skini obavezno

napisacu sutra i o ostalim flimovims

http://www.imdb.com/title/tt2669336/ Time Lapse (2014)
preporuka..film ima odlicnnu radnju, neka zajebancija sa vremenom, ali nije preterano zamrsen.nema nekih specijalnih efekata, prilicno jeftin film..pun je dobrog zapleta i drzi paznju

http://www.imdb.com/title/tt2692904/ Locke (2013)
kad sam prvi put video kako prica sam u kolima i gleda u retrovizor na zadnje sediste pomislio sam da prica sa duhom ili da je lud.covek sedi sam u kolima i drzi lekciju iz ponasanja svom mrtvom ocu koji je bio propalica, naglas....totalno retardirano. i to je kao neka misaona poenta ovog filma...da ne glumi hardi ovaj film bi imao trojku na imdb.ne znam cemu ovolika ocena, jeste da film drzi paznju ali ovaj scenarije nije nista spektakularno

Locke sabija, veoma neobican film, kod mene 8/10 hardi 9/10
Pogledaj ga jos jednom za mesec dva, preko fona sam ne mogu da se natezem kako sta, uglavnom sjajan.

sto da ga gledam opet, to uopste nije kompleksan niti slojevit film da bi trebalo da ga gledam vise puta kako bi otkrio neke stvari..po meni to je blago zanimljiv film, nista posebno..ne znam sta onde ima vredno hvale.jos su smislili krajnje retardiran nacin da zacine film nekom psiholoskom temom.msm covek gleda u retrovizor i obraca se ocu koji vise nije medju zivima kao da sedi na zadnjem sedistu..i on kao drami, prste emocije.ti si bio propalica, gleda u retrovizor i prica sam sa sobom, ti si mene napustio,.pijo si alkohol i pusijo si travu..i tako se razgovara svremena na vreme..msm to nije normalno ni realno ponasanje, samo glup nacin da se gadja na emocije i da film ima kao neku dubinu..meni nije jasno zasto nisu to odradili sa normalnom metodom- da gledalac samo cuje njegove misli.a ne da prica u retrovizor ko retard

Imate li neke dobre majndfakove za preporuku?

http://www.imdb.com/title/tt1540133/?ref_=nv_sr_3- the guard
od lika koji je radio u brižu i sedam psihopata, njegov prvenac čini mi se.
simpatičan i lagan, nazire se genijalnost iz gorep omenutih filmova ali fali mu oštrine i još koječega.
opet nekonvensconalni likovi i situacije, hard kor gangsteri citiraju ničea, bernard glison troluje crnju i tako razbribriga pošalica

The guard majstorija.. Brendan Glison prljav pravo

Event Horizon
Odličan sci-fi horor, they said
potcenjena filmčina, they said

Jok. Nije uopšte potcenjen, u stvari mnogo mu je i 6. Prava šteta da onoliko dobre scenografije nije iskorišćeno za bolju priču. Znači: Alien feat. Frojd. Sve začinjeno na silu natrpanim horor-momentima.
KVARIŠA
Naravno, tu je i crnac-zajebant, izvesni Kuper. I u jednoj sceni eksplodira brod i on na jednom parčetu lima odleti skroz. I kao uključi potisnike neke i voala-eto ga već kod broda nazad ko ništa. KVARIŠA

Detalj: Sem Nil u parkizdobajure ulozi i ovde kao ekspert.

Humor hajlajt: Kuper na početku filma nosi kafu i prilazi Starkovoj: "Želiš li nešto jako i crno u sebi" hehe

@Celt
Gledao sam Inception, oodlican je. Pogledacu ova druga dva, hvala za preporuku

nije to celt to je seltik au

Skrati me čovjek za dva slova ladno. Uvrijeđen sam :'-(

Event Horizon, ja sam ga ocenio sa 6..nije mi se bas dopao film..