Prijava

Jocko Road je sve suprotno od toga.

E, to! Tako nešto mi je trebalo... Nešto kao Children of men
http://www.imdb.com/title/tt0206634/

Taj sam isto gledao relativno skoro i veoma mi se dopao film. Potpuno luda priča.

ubijanje u pojam koliko je depresivan, ali ne zato što je neko govno nego je radnja takva

Ja mu od milošte kažem da je govno, ne sporim kvalitet filma nego komentarišem ukus pepela u ustima posle gledanja. Kao da gledam jasenovačke dokumentarce.

Kao da gledam jasenovačke dokumentarce.

Imam jedan na disku, ozbiljan ubica u pojam.

Gledao sam ih u spomen parku kao dete.

mar adentro u par scena sa caletom njihovim zamalo nisam puko, to je jedino sto se secam da me je dirnulo u filmovima toliko

mar adentro je genijalshtina
ona scena rastanka otkida,
kao u dead man walking, jebote
koja scena, zamisli znas da nekog vise nikad nesh videti, sta mu reci hebote
to kao da znas da ce neko blizak sutra da ti umre lolo

Timbuktu
Mnogo sjeban film
Šerijat Feat. Sahara
Uf

Ja mu od milošte kažem da je govno, ne sporim kvalitet filma nego komentarišem ukus pepela u ustima posle gledanja. Kao da gledam jasenovačke dokumentarce.

Jesi čitao knjigu?
Makarti je pisao. To je onaj lik što je pisao i No Country for Old Men.

Gledao sam mnogo ranije ''The Road'', film je ništa posebno...

Film je zbrzan, moj utisak. Nije mi uopšte bio toliko deprimirajući. Nije loš, ali nije neki. Knjiga je, sa druge strane, odlična.

The Intouchables. Ljubazan francuski film o aristokratu paralizovanom i njegovom bejbisiteru iz pariskog geta. Nije nešto svakidašnje, ima tu i kvalitetnog humora, rađeno po istitinoj priči, zamerka što prepolirali su ga sa pozitivom. Preporuka, ali ne previše očekivati, dobro sa ženskom pogledati. 8.500026/10.000000

ВИДЕО САМ КАИЗЕНОВ КУРАЦ

VIDEO SAM VIDRINU PIČKU

Sinoć pustio onaj Fallen što je Brus preporučivao i sa radošću skontao da sam stvarno propustio taj Denzelov film. Jes da sam odmah potom zaspao, al ću svakako pogledati čim uhvatim priliku. Prvih 10 minuta intrigira baš, a i glumačka ekipa kida.

uh, a tek posle počinje pravi šou, da ti ne kvarim film - poslednja rečenica objašnjava sve :)