Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/922-dakle-filmovi?strana=984#post_3252449

e ajde plz
nemoj da moralises ovde kao sad ga ne postujes kao rezisera zbog necega sto je uradio van filma nervira me takvo gledanje na stvari

ja ga nikako ne postujem kao coveka,ne samo da je jebao decu i nije odgovarao za to,nego jos i preko svojih filmova opravdava svoju pedofiliju sa poentama poput ,,zensa moc je jaka,nemoguce je odoleti moci picke i razmisljati mozgom,, tek tu ga ne cenim,ohrabruje druge pedofile+nije odgovarao za dela koje je ucinio+dela koje je ucinio+pickopacenik teski level vukajlijas koji vapi za sajtushama

samo jedna od ovih stvari je dovoljna da ga smatram teskim govnetom od coveka ali to ni na koji nacin ne utice na njegova umetnicka dela i bila bi preglupost svako drugacije razmisljanje

Ima onaj jedan film, doduše nije u jednoj prostoriji, ali u jednom "stambenom objektu" se dešava. Lik se bori protiv progonitelja koristeći različite tehnike, a paralelno upoznaje sebe i takoreći odrasta. Bilo je i nastavaka, ali ovaj prvi deo je najbolji.
EDIT: Evo ga: http://www.imdb.com/title/tt0099785/

Lol, Čečen postaje starija verzija Radjarda. :D

Elem, što se tiče Polanskog, samo pogledati njegovu filmografiju i broj remek-dela i sve je jasno. Pored toga, Polanski nije imao jednu matricu po kojoj je pravio filmove, već je pravio remek-dela od noara poput "Kineske četvrti" do horora tipa "Rozmarina beba". Čak je i stigao da glumi sa Krisom Takerom i Džeki Čenom.

za polanskog vazi isto sto za dina merlina, boli me kurac, platicu kartu kad god dodje u bg

dino merlin HAHAHAHAHAHAHH sta je on uradio?jajajahahahahhaah

"Zabranjen ulaz psima i Srbima!", tako nešto ako se dobro sećam. Duhovita paralela. xD

Armine, bole te uvo, nisi ni jedno ni drugo, opushteno

a da,secam se kad je bila neka prica o tome,al mi smesno opet jako ahahahahh

P.S. Sad bi bila dobra opaska na foru one Ajnštajnove o beskonačnosti svemira i gluposti tipa "za pse nisam siguran". xD

Oll, ako neko jebe djecu, automatski zažmirim na sve njegove vrline. Ostajem pri svom stavu, i ne namećem to ostalima ovdjekarce.

ma jebes vrline
nisam ni rekao da nameces
kad kazes vrline to zvuci vise ko da ocenjujemo samog rezisera kod dela gde pricamo o filmovima...sve okolo filma nije bitno ni mane ni vrline kad se rprica o filmu...

sad da odgleda neki vrhunski film recimo uhvatis ga na teveu nemas pojma ko je rezirao,oces promeniti misljenje o kvalitetu filma kad saznas da ga je pravio polanski?

Polanski je prebolesnoljuta režiserska glavica a rozmarina beba jedan od najljućih negoranastih filmova. Lajk ako se slažeš, koment ako ne

polanski je odlican meni se najvise svidja tenant od njega..a dal je pedofil, nekrofil itd to me ne interesuje..

sad da odgleda neki vrhunski film recimo uhvatis ga na teveu nemas pojma ko je rezirao,oces promeniti misljenje o kvalitetu filma kad saznas da ga je pravio polanski?

Hoću. Imao sam daljeg rođaka silovatelja/pedofila, srećom, odnijela ga gangrena. Od tada, čim saznam nešto jako loše o čovjeku, u meni se ugase svi dobri utisci o njemu.

ali to nije o NJEMU zar ne?
ako mu je opostila ta devojčica moš i ti
POLANSKI DO OPROSTA

Polanski da se izvini celtiku, dushan lamarru