Prijava

NEK BUDU GEJ SKINHEDI U SVOJA ČETIRI ZIDA

ПРАВДА ЗА ОБЈЕКТОФИЛЕ...ПРЕДМЕТОСЕКСУАЛЦЕ...ШТА ГОД

https://www.youtube.com/watch?v=IHlPcvJnM6E

kako glupa tema
sta mi ima da odlucujemo da li je ok ili ne sta rade dobrovoljno jedni sa drugima odrasli ljudi
u mom kraju imaju dve lezbace,jako ljute jedna debela druga celava,bas ljute face imaju i siguran sam da bi ishshamarale ove internet huligane

Јуниор

Наравно да није нормално и треба их побити.

sad ne bi mozda trebalo da pricam kao da je to nesto nenormalno,ali situacija jeste takva da je malo cudno,jer ima mnogo ozbiljnih huligana sa jako ekstremnim stavovima ovuda i nikad im nisu pravili probleme niti ih mrko pogledali...zive isto kao i svi drugi ljudi
dok npr u osnovnoj nema sanse da bi neko mogao javno reci da je gej...cak i strejt isfeminizirani likovi su bili maltretirani, pogotovo da je neko javno se oglasio kao gej...moram priznati da bi ih i ja maltretirao jer sam tada bas retardirano razmisljao i danas sramota me svog mozga iz tih godina...al ne bi to bilo nista u poredjenju sa nekim glavama koje bi im naneli bas preozbiljne i preljute traume...u srednjoj u politehnickoj vrv bi isto ljuto prosli,dok u turistickoj bila su dva lika iz drugih odeljenja koja su se javno izjasnili kao gejevi...jedan je bio toliko bezopasan da ga je razredna stavila u sobu sa ribama na ekskurziji i isfeminiziran i smesan jako pusio one slims pljuge sa presmesnim polozajem tela i ruke...drugi je bio uvek sam blejao,nadrkana faca stalno,izgleda da niko nije hteo s njim druziti se a mozda je on taj koji je birao da se ne druzi s nikim...uglavnom jednom me kokblokovao kod jedne ljubazne picke starije samo tako...
kad sam prebacen na vanredno cekam ispit u hodniku smoren on bio pored tu,ja reko ae da zablejim s njim,dosadno mi ovde da stojim sam s knjigom...lupetam nesto bezveze,on me nadrkano gleda,bas me nije gotivio nesto,kasnije prilazi ta picka i kaze onako jebozovno ,,sta radite,decaci,, i on odmahne rukom onako mekano,zategnuta 5ruka podignuta do ramena i onako odmahne dlanom i gej glasom kaze ,,evo nista,tracarimo,, ahahhah...tad sam i odustao od ove,tracarimo jebeno lolo...mogao je slobodno reci ,,evo nista,gledamo naci neko mesto da izdrkamo jedan drugom,, manje gej bilo bi

Nije mi jasno jedno bate. Gledam neke progej američke filmove npr. i oni sve te njihove teze potkrepljuju nekim stvarima: npr. ima životinja koje su gej, u istočnom timoru ima nekih plemena koja se šure u plinaru. Ajde, neka bude.

A ja npr kada bih za svoju pro- poligamijsku tezu naveo tako neke primere iz prirode ili neka divljačka plemena bilo bi:

- Pa gde ti živiš, ovo je dvajesprvi vek, poistovećujemo se sa životinjama.

Nije ok. Ako mogu oni, oću i ja.

Отвори тему за то, Рокиле. Крајње је време да се и ми пробудимо, активирамо и почнемо да боримо за оно што нам је природа дала. Ја сам полигамиста, али нећу у затвор због тога. И хоћу параду.

Roki otvaraj, tako ti pomoglo vrhovno poligamijsko božanstvo Metnos

MA GEJEVI MOGU SAMO DA MI SE NAPUSE KURCA!
Bez zajebavanja sad, znam lika koji MRZI ljude sa daunovim sindromom ili slicnim poremecajima, i kaze da ih treba ubiti po rodjenju, a podrzava pedere. Brate, ono... Meni je homoseksualizam nenormalan, i boli me kurac za to sto "to postoji i u prirodi, medju zivotinjama". Postoji i kanibalizam, incest, i kakve sve ne picke materine u prirodi medju zivotinjama, pa nikom nista. Nek se jebu ovi u plinaru u svoja cetiri zida, al te parade nek ne odrzavaju. Ionako ih drzava dozvoljava samo da bi se supkala evropskoj uniji.

Ionako ih drzava dozvoljava samo da bi se supkala evropskoj uniji.

Da, pošto je nemoguće za poverovati da ima ljudi kojima pederi uopšte ne smetaju omg

edit: hoću da kažem, neka se šupkaju, ja to gledam vrlo jednostavno:
gde ljudi najbolje žive? U skandinaviji, recimo? Kakvi su po pitanju pedera? Boli ih kurac. Da li možda treba i moje društvo da razvije bol u kurcu prema ovakvim pitanjima? Vrlo moguće.

jugs nooooob klasicxni

Da, pošto je nemoguće za poverovati da ima ljudi kojima pederi uopšte ne smetaju omg
edit: hoću da kažem, neka se šupkaju, ja to gledam vrlo jednostavno: gde ljudi najbolje žive? U skandinaviji, recimo? Kakvi su po pitanju pedera? Boli ih kurac. Da li možda treba i moje društvo da razvije bol u kurcu prema ovakvim pitanjima? Vrlo moguće.

Nije tesko za poverovati, ali ne verujem da bismo jos nekoliko godina imali parade da ne moramo biti liberalni za EU.
Mene boli kurac ali ono stvarno. Samo necu te parade i promocije i picke materine. I brate, to za bolji zivot (i srecne ljude lololo) je najveca glupost koju sam cuo. To je kao ja sad da kazem - 'E pazi Amerikanci igraju bejzbol i imaju para, i mi bi znaci imali para da igramo bejzbol!!1!1!!!' Hocu da kazem, to sto se u skandinaviji recimo lijepo zivi, nema nikakve veze sa stavom o pederima.

Meśa, slažem se sa većinom toga što ti stoji na ovom linku, ali, ako je Kačavenda ratni zločinac, pritom ne ubivši nikoga niti naredivši nečije ubistvo, ne znam kako stoji stvar sa muslimanskim "klerom" po Bosni... Da li su blagosiljali šehide šaljući ih u smrt, da li su primali duhovnu i materijalnu pomoć od humanitarnih saudijskih organizacija, koje i danas deluju širom planete. Ili katoličkim... Dosta više s tom pričom. U Bosni i u Hrvatsko je ratni zločinac Milošević, u Srbiji Tuđman i Alija, kako kome, nekome je Tači terorista, nekome Bler fašista, Klinton, Putin... Kvalifikujući nekoga kao ratnog zločinca bez ikakve zvanične presude zamagljuje se osnovna priča. Druga stvar je homoseksualnost, a druga rat: nijedna religijska organizacija odavde nikada nije bila protiv rata, bar ne većinski. Po logici Oslobođenja, Hag bi trebalo da radi sledećih 100 godina i da proširi smeštajne kapacitete na par stotina hiljada ljudi, gde bi se našlo onda i mnogo muslimanskog, i katoličkog, a i pravoslavnog sveštenstva. I onda na primer Đinđić, što je pekao vola na Palama. Ali zašto Leni fon Rifenštal nije išla u zatvor, ili Karl Šmit, ili Verner fon Braun... A što se tiče osnovne priče, meni je licemerje crkve najgrđe, pa mi uopšte nije krivo kad neko od njih sleti s položaja zbog svoje homoseksualnosti: ako propovedaš protiv toga, a ti nemoj da radiš to, ili snosi posledice. Jednostavno.

Hocu da kazem, to sto se u skandinaviji recimo lijepo zivi, nema nikakve veze sa stavom o pederima.

Nema uopšte. Ima samo veze sa njihovim stavom prema poštovanju zakona, koji između ostalog kažu da je svačiji privatni život njegova stvar, i koji garantuje slobodu okupljanja. Ima veze sa tolerancijom i manjkom bandoglavosti i zatucanosti, poštovanju drugih i njihovih prava. Možda sa sklonošću da se manje bavi kriminalom ili busanjem u grudi, a više radom i gledanjem svog posla.

E pazi Amerikanci igraju bejzbol i imaju para, i mi bi znaci imali para da igramo bejzbol!!1!1!!!' Hocu da kazem, to sto se u skandinaviji recimo lijepo zivi, nema nikakve veze sa stavom o pederima.

Jebiga, ne pričam ja o parama. Samo smatram da svako treba da oseti potrebu za osiguravanjem prava homoseksualaca zbog proste mogućnosti da ti rođeno dete bude homoseksualac. U tom slučaju bi (valjda) imao želju da mu omogućiš život bez skakanja po lobanji od strane proizvoljnih martinki. Na primeru Skandinavije vidimo da je tako nešto izvodljivo i da se ne bismo požalili na takav sistem. A i Srbija je valjda neka kurčeva Evropa, što si bliži Mikser Hausu, to lakše primetiš tendenciju konverzije Srbina u LDP Norvežanina.

Dobro, brate, nije da cu ja sad da idem na paradu da gadjam pedere petardama, da ih zajebavam sto su pederi i sl; samo ih ne podrzavam.

Problem je što se LGBT osobe uopšte ne bore za jednakost i ravnopravnost već za pozitivnu diskriminaciju. One su u potpunosti ravnopravne i jednake sa heteroseksualnim osobama istog pravnog statusa ali nijesu u društvu prihvaćene na isti način.

Sigurno da je to nešto što bi im odgovaralo određeni vremenski period ali problem kod pozitivne diskriminacije je u tome što ona ne liječi uzrok već simptome "bolesti", tako da kad jednom prekineš "terapiju" sve se vraća na staro.

Problem sa prosječnim liberalistima koji podržavaju prava LGBT građana je u tome što ako im staviš 100 muškaraca i 100 žena različitih etničkih i kulturnih pripadnosti ispred njih i kažeš "pogledaj samo kako je raznovrsno naše društvo" što će ti oni reći "ali zašto nema LGBT osoba među njima?"
Oni smatraju da te osobe nužno moraju postojati u toj grupi da bi se ona smatrala raznolikom ali ne mogu da ih identifikuju dok god ovi ne pokažu te svoje sklonosti.

Takvim ponašanjem liberalista bukvalno kaže da je svako strejt dok se suprotno ne dokaže a taj koncept je daleko više homofobičan od klasične diskriminacije po mom mišljenju jer od starta ima premisu da postoje "normalne" i različite osobe.
U suštini to znači da niko ne može sam po sebi biti peder, već to samo može biti nakon što to postane u očima posmatrača što je najgori vid homofobije. Dakle pripadnost LGBT populaciji je uslovljena utvrđivanjem tih sklonosti od strane strejt populacije.

Prosječan liberalista ti zbog toga dođe najgori homofob jer smatra da ako želiš biti različit da tu različitost moraš i da pokažeš čime gubiš pravo na privatnost.

EDIT: Ne mislim ja da su svi liberalisti razmaženi hipsteri ali većina definitivno jeste.
Mislim ne može neko ko je cijeli život proveo pod staklenim zvonom i bio "normalan" da se bori za prava onih različitih jer ne može da shvati kako se osjeća diskriminisani (bilo da se radi o LGBT osobi, osobi druge rasne, vjerske ili klasne pripadnosti (i ona postoji i dan danas) od većinskog stanovništva itd), obzirom da sam nikad to nije bio po bilo kom osnovu.

Inače, ja lično nemam ništa protiv LGBT osoba ali sam protiv bilo kakvog vida diskriminacije, uključujući i onu "pozitivnu".

Ne volim ih zato što ih Putin ne voli a ja sam zaljubljen u Putina.

Dobro, brate, nije da cu ja sad da idem na paradu da gadjam pedere petardama, da ih zajebavam sto su pederi i sl; samo ih ne podrzavam.

hahahha

Jebiga, ne pričam ja o parama. Samo smatram da svako treba da oseti potrebu za osiguravanjem prava homoseksualaca zbog proste mogućnosti da ti rođeno dete bude homoseksualac. U tom slučaju bi (valjda) imao želju da mu omogućiš život bez skakanja po lobanji od strane proizvoljnih martinki. Na primeru Skandinavije vidimo da je tako nešto izvodljivo i da se ne bismo požalili na takav sistem. A i Srbija je valjda neka kurčeva Evropa, što si bliži Mikser Hausu, to lakše primetiš tendenciju konverzije Srbina u LDP Norvežanina.

Ti si svjestan da Skandinavija (naročito Švedska) danas ima jednu od ozbiljnijih stopa silovanja zbog svoje liberalističke politke? Nakupili su čamuga iz Somalije kolko oćeš i sad ne mogu mirno da šetaju ulicom.
Problem nastane kad odrediš pozitivnu diskriminaciju prema jednoj grupi jer onda ako nećeš da budeš shvaćen kao rasista, nacionalista, homofob i sl. moraš da daš i ostalima.

Ne znam koliko si upućen ali u Švedskoj je ekstremna desnica na usponu u zadnje vrijeme i ima sasvim solidnu podršku za evrospkse standarde koja neprekidno raste.
Pogledaj SD koji sad podržava već blizu 20% stanovništva. Zalažu se za istupanje iz EU, reformu vojske, deportaciju imigranata... Lider im je praktično Jarl Ulfric Šešelj za nordijsko tržište...

Svjedoci smo "jo-jo efekta" u politici lol.