Prijava

samo oni imaju pravo da repuju,ostali se samo foliraju

Mi i braća cigani protiv celog sveta 99' to nikad ne zaboravite.

Procitam post pa pogledam avatar, pa opet pocitam post pa zabodem jedno par sekundi pa se nasmijem

Stanamsedogadja jel si ti dj na ovoj utakmici zvezda cska nije smesno sta radis to bre

Iam u zgradi cigane, al oni kulturni, uvek opeglani i okupani.

Al brate, kad prodjem pored njihovog stana a tad otvore vrata, kakav smrad izadje, kao neka memla, vlaga, neki otužan smrad, smrde bre kao cigani, ne moz to kupanjem da sakrijes.

Uvek pregrizem jezik kad ih vidim, jedna baba mi rekla to da radim kad vidim cigane protiv malera.

СМРТ ПАРАЗИТИМА И СТЕРЕОТИПИМА

Nemam nista protiv cigana čak ih ne primećujem na ulici.Crnce ne podnosim,obični parazdi,neradnici i debili.Imaš dokaze da smo mi superiorni u odnosu na njih to je potvrdjeno naučnim dokazima.Crnci nemaju jedan pršljen što ih čini malo pogrbljenim to jest majmunima.Ako pogledaš afričke države sve su bedne i glupe iako imaju mnogo prirodnog bogatstva(zlato,dijamanti,nikal itd).Ako umeš primer DR Conga koji je pun dijamanta,zlata i nafte on je i njgora drzava na svetu,na drugoj strani imas Japan koji nema uopste ili ima malo ruda i ona vaši za najaču drzavu na svetu.Imaš na internetu pročitaj malo.Pozz

Sta je ovo neki pokusaj radnickog?

sta ti znas o crncima majmune zivis na relaciji kovin bjeljina

Kako to mislis crncima fali jedan prsljen?

Pa nedostaje im jedan vratni pršljen, šta kako, to je poznata činjenica.

Ako je vratni onda ok. Nozni da nije.

Lol nadam se da ne ismevaš što sam napisao vratni pršljen to bi mi bilo baš nerealno za ne znati

Fali im zato što su stagnirali u razvoju ima tu još mnogo drugih faktora(ishrana,podnevlje i klima) tako naučnici kažu.
A ti veliki nemora da zanči da ako ti tako živiš i drugi moraju tako da žive.Ja živim daleko od Kovina zato nemoj da sereš.

U jbte pa dobro i igra ovaj feldin sa obzirom da ima prsljen manje covek

ali prsljen manje hahaha

Опрости морам да те убијем јер имаш пршљен мање

bosko despotovic imao bubreg viska

Imaš na internetu pročitaj malo.

ne vredi nece ljudi da citaju po internetima, sve lepo pise kako nas lazu od pocetka i sve