Prijava

Da ne otvaram novu temu, ev' ovde da RECEM:

Napravio sam poster, i kasnije sam isao na "izmeni" da dodam jos jednu rijec. Klik na "posalji" i sve ok dok ne odem na refresh. Tada se pojavljuje stara verzija postera. Kad zatvorim pretrazivac (u mom slucaju chrome) i ponovo ga pokrenem, tu je nova verzija postera, ali (opet) samo onaj prvi put dok ne refresh-ujem. :zbun:

I tako... :)

Prošlo je 26 sati od poslednjih mojih postera, a nemam pravo na nove?!
2) I već mi se isto dešavalo.

Samo bih da pitam,zasto mi je obrisan poster?Isto se desilo i sa definicijom.Nov sam,taze prijavljen,pa bih voleo da znam razlog,da ne bih ubuduce pravio greske,ako je zbog toga brisano.Hvala.

Samo bih da pitam,zasto mi je obrisan poster?Isto se desilo i sa definicijom.Nov sam,taze prijavljen,pa bih voleo da znam razlog,da ne bih ubuduce pravio greske,ako je zbog toga brisano.Hvala.

Vjerovatno su nekvalitetni....

Ako postoji adresa na slici za postere, briše se, ako je bilo masu puta isto se briše itd...
Od skoro je promijenjen izgled sajta i ima mnogo lošijih defki, tako da se brišu malo više... Kako je glasila defka, da pokušam da pogodim zašto je obrisana?

Hvala na odgovoru.Ocigledno je da je brisano zbog nekvaliteta.

Ako hoces da vidis ko je napravio poster pre nego sto ocenis; desni klik->View Image

Poster koji je odabran, mi je obrisan. Šta se dešava?

Не знам да ли је још ко приметио, али кад покушам да аплоудујем слику за постер која је веће резолуције (у мом примеру 4000x3000) оно забагује... дође до 80 посто и пише ми да се нешто "зајебало" покушам 10 пута и увек исто. Онда морам да идем у фотошоп да смањим резолуцију и рушим квалитет слике. Не знам само да ли је проблем до мене или се још неком дешава.

PAKO JUGA POSTOVAO. MODERATORI, OBRATITE PAŽNJU, MODERATORI!

NJESRA MU JE POSTER. MODERATORI, OSTAV!

Ti si govno PAKO JUGA. ti si krivac što naš sajt propada!