Prijava
   

Forumaš

Osoba vanvremenske inteligencije i telesnih karakteristika, moderni Supermen, neprevaziđeni sportista i stručnjak nad stručnjacima, skromna Miss sveta, neshvaćeni genije, ljubitelj životinja i borac za ljudska prava; psihijatar, psihoanalitičar i psiholog u jednom, šampion u plivanju, muškarac koji ima problem sa enormno velikim polnim organom/žena neshvatljivo velikih seksualnih apetita, kompjuterski mag, haker, direktor, preduzetnik, vlasnik nekoliko manjih (ali uticajnih) kompanija, vegetarijanac, najverniji prijatelj... i nadasve..... JEDINI koji zna šta je tačno i u čemu svi ostali greše!

"... pa, čekaj, pitanje je bilo u vezi sa tipovima koji te nikada nisu muvali...?"
"Aaa... pa onda bolje da se nisam ni javila na temu, mislim, nemojte da mislite da se sada hvalim ili tako nešto ali..... još mi se nije desilo da neko ne želi da me smuva....."

Komentari

čestitke, čestitke...

F:...ma ja ovde tek ponekad svratim....
>>14 665 postova<<

Sve je rečeno.... +ina ko orman!

+ Vrlo kapiram, ali stvarno prvi put forumam na Vukajliji i izgleda da je zarazno do koske...
E sad se zezam... Trpece mi biznis, pa ne smem sebi to da dozvolim. I lepotu tamnozelenih ociju, unistice mi podocnjaci do zemlje, znaci 190cm, bez 7cm do vrha glave... I ovo se ne zezam... Ili se zezam!
A slika koju si stavila na profil je smrt u diskoteci! I tako...
Veliki... Mislim + :-)

Osoba vanvremenske inteligencije i telesnih karakteristika, moderni Supermen, neprevaziđeni sportista i stručnjak nad stručnjacima, neshvaćeni genije, ljubitelj životinja i borac za ljudska prava; psihijatar, psihoanalitičar i psiholog u jednom, šampion u plivanju, muškarac koji ima problem sa enormno velikim polnim organom, kompjuterski mag, haker, direktor, preduzetnik, vlasnik nekoliko manjih (ali uticajnih) kompanija, vegetarijanac, najverniji prijatelj... i nadasve..... JEDINI koji zna šta je tačno i u čemu svi ostali greše!

To si prepisala iz mog CV-ja.Priznaj...

Usrao sam se od smeha! hahaha +++ kao VRATA u forumasevoj kuci ;)

Mnogo mi je drago što je ovo na naslovnoj.
Ova definicija krstari po raznim srpskim internet stranicama. Pre nekoliko dana sam otkrio 4 ISTE OVAKVE definicije na Vukajliji. "Definisali" su je sve tek registrovani članovi, u cilju da ispadnu duhoviti...

То је у фазони по неким (Боже опрости ми што ћу ово рећи) "музичким" телевизијама са оном траком где ликови шаљу поруке, па као: спортиста, супер грађен, паметан дечко са 25 (цм и) година из центра Београда са гајбом од 150 квадрата (читај између редова - највећи јебач у граду) тражи девојку лепу, паметну згодну 20-30 година...
Гистро.

Toooo care!! :))) +

+ + + + +
ali sigurno si plivac !

hahahaha :D
ljudi nevidjenih kapaciteta pamcenja i izvora informacija,sve imaju u malom prstu o cemu god je tema :D

Ovo je potpuno sitinito. na forumu u stvari diskutuju samo ljudi koji su toliko ovladali svojim profesijuma da su u stvarnom životu svima svoje znanje podelili, ostao je još virtuelni svet da tamo uče neuke...e sad što tamonema neukih, to je druga stvar..;)

JEDINI koji zna šta je tačno i u čemu svi ostali greše!

Sve je tačno, ali ovo je najtačnije! :)

ovo je realno, čak ljudi tamo i preteruju +