Prijava
  1.

Fudbalske utakmice Beton lige

Stručno nazvana Srpska 6. Liga, iliti Medju-Opštinska Liga.

Verovatno se, čitajući naslov, u vama odmah radja pomisao da su tu igrači na tekmu došli direkt sa fizikalisanja, da su idioti, kreteni, neznalice, da je trener pijan i lud, delegat senilan, navijači hoće da biju sudiju bez obzira na rezultat i slično.

E pa u pravu ste.

Napomena: primere pišem iz ličnog, višegodišnjeg iskustva u ovoj materiji i od priča sa kolegama.

- Kolega dolazi na stadion, polovina terena pod vodom, druga barut.
    - Šta je ovo, treneru, okle ova voda?
    - Sinak, pustićeš nas prvo poluvreme na tu potopljenu stranu, ima da im sevamo klizenjake dok kući ne odu.
    - O bože..
    =================
    - Trčim uz aut liniju, odbrambeni i napadač se trkaju za loptu, napadač uleće klizenjak i izbija u korener. Ja pokažem na korner, tek se napadač zatrčava na mene i kaže:
    - Kako bre korner budalo, kad je on izbio?
    - Pa korker, jer je odbrambeni izbio, pobogu čoveče.
    - AMA KAKO BR.. Aaaaaa, da.
    Još se smejem tome.
    ===============
    - Domaći izgube 3-2 tako što su sebi dali 3 auto-gola. 2 komada golman sjebao, driblao napadača pa mu ovaj uzeo. Jebo majku golmanu. Treći gol, ubačaj sa strane, kapiten domaćih skače i umesto da je izbije iz kaznenog, spetlja se i zabode sebi gol glavom. Rečenica koja je usledila nakon toga:
    - SUDIJA, JEBAĆU TI MATER ZA OVO!
    ==================
    - Dva brate se potukla na terenu i tražila mi da isključim jednog od njih jer nisu hteli da igraju zajedno.
    - U selu gde sam sudio bio vašar. Delegat na poluvremenu otišao na ringišpil i nije se vraćao neko vreme.
    - Trener psuje i kune celu tekmu glavnog sudiju, ovaj ga ne jebe 3 posto. Onda trener reče:
    - Kako vi to sudite, majku vam jebem dečiju! Ja sam juče gledao ligu šampiona, valjda ja znam pravila!
    Tu smo ga isterali. Što je mnogo, mnogo je.
    =============
    Sudio sam tekmu za uskrs, pa me gadjali uskršnjim jajima, poneo sam jedno koje se nije razbilo.
    Kolege otišle za tekmu, kad nema domaćina. Onda je polu-pijani domar došao u nekim sandalama da kaže da neće biti tekme jer je cela prva postava odvaljena od alkohola jer je sinoć bila proslava dana sela.
    ======================
    Moja omiljena:

Debeli golman dobija gol u rašlje, nije bilo boga da je skine naravno, jer je debeo kao trut. Svi ućutali, samo mu se kapiten prodere:
    - A da ti je kulenje visilo u ćošku, živu bi je skin'o, pička ti materina!