Uklesati svoje ime u temelje života budućih naraštaja toliko duboko da će se generacije sa setom ali i ponosom sećati dana kada je svet imao čoveka tog kalibra, zanavek ovekovečenog dvema lekcijama u knjizi za istoriju, sedmi i osmi razred.
-Mala, imaš sreće što si ti u smeni. Slušaj pažljivo, večeras pišem istoriju! Znači ovako, daj 65 ćevapa, 15 sarmi i 10 punjenih paprika praćeno sa 2 litra šljive, litar crnog i po pola litra belog i kisele. I pomoli se svim bogovima za koje si čula!
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
добарр+
http://vukajlija.com/forum/teme/68599-ja-u-skolu-idem-i-dobar-sam-djak-ko-od-skole-bezi
O mala, mala, mala....
U pravu je Agilni. Jes ovi infinitivi malo teski za varenje. Popravi u primeru "istoroju" (ko neki Slovenac da kaze Istooorooooooja lololo). Primer ok... +
Hahaha pade mi Zmago na pamet. Pa znam, al pisao sam na brzaka jbg
O jbt, šta je teško napisati...
Već je drugačije. Zar ne?
Mhm, uvek se svede na to, samo je nekad potrebno vreme ;)
Sve to stoi, al sam ja lenj ko konj. Prepraviću malo, štono kažu, biće
Dobroe, +
Fino je ovo. +
Кул дефка..+