
Osobe koje svojim zaposlenim pružaju mogućnost da gledaju svoje omiljene serije i vikendom.
Serija 'Ta i ta'
Radnim danima od 17:20 - 18:30
____________________________________________________________________
E, super, ja radim i subotu i nedjelju, taman će za mene da puste seriju...
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Nešto mi je ovo poznato...
Prije sat vremena sam ja izbačio, ali sam obrisao
aha uh dobro je da sam dala plus xD
Jel vi tamo igrate ceo dan bez ja?
Ja sam odigrao jednu partiju i to 1 na 1 sa rosonerom nekih 3,4 minuta i to je sve, nisam igrao danas, a i Cara mi je banovan
Jao jeste Cara mučenik... Minut ćutanja za njega... Nedostaje mi xD
Ma ono sa fudbalom je haos mene mnogo nervira što se svi svađaju umesto da igraju opušteno!
da l' je moguće da sam tri puta dao plus na ovo? :)
Dobro je kad si ti poštena :P
Ja iskreno da ti kažem.... Dao bih minus kad bih vidio treći put :)))
Kako si mogao? :)
Ja sam 2 puta xD
Jeste Mare ja se bar nisam svađala igrala sam opušteno...
nemam pojma. kad sam je video drugi i treći put, imao sam neki čudan osećaj u stomaku, kao da sam znao da si ti :) i onda reko' kad je već možda on, daj da mu šibnem +. i tako se zajebah dva puta :)
Ma i ja opušteno igram, ali me pizde spectatorsi, brate, fino ih molim da ne ulaze jer me ubija lag i opet uđu i još čatuju
Da videla sam to jbg... Sve je izmaklo kontroli kad je počeo turnir xD
Pošteno, nema što :) Nemoj samo te leptiriće po stomaku :P
Ne može kod nas ništa normalno :)
Eee, pa zar opet ponavljaš defku, crni sine?
Naravno :)
Provjeravam da li vi modovi dobro radite :p