
Sin nekog lovatora, tj. Puniše. Obitava u kafićima i po vasceli dan se vozi sa ribama u bembari koju mu je kupio ćale a ti gledaš sa strane i proklinješ svoju gorku sudbinu.
- Još jedan viski i prilazim Olji.
- Ohoh, ala mali puca visoko. Slušaj matori, ako nisi Punišić ni ne pomišljaj na to.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Zašto je ovo ostalo neprimećeno u nedelji slenga?
seodabere!
Može ++
Good Old. +
Fina je defka, ali ako ćemo po redu, ipak je prvo trebalo izabrati iskonsku, odakle sve i počinje. :)
http://vukajlija.com/punisa/24436
Meni lično "punišić" je izraz koji više gotivim i koristim, pa bolje da ipak ostane punišić.
Nema potrebe, "punišić" je izraz koji se koristi obilato, a "puniša" je ok čisto da bude pribeležen na sajtu. Ne pamtim kada sam čuo da to neko izgovori, a i ako jesam, ne bih odmah bio siguran da li se govori o punišiću, ili debeloj osobi, dok kod punišića svakako kao prvu asocijaciju imam novac.
Evo, Džoni je brže napisao. Nije samo kod tebe tako, Džoni, kod većine je.
Da, puniša nisam dugo čuo, a i u defki koju si okačio Bulg, nekako mi nije definisano valjano, jer je početak da je to šabanski izraz, a u principu nije. Mada može da označava nekog ozbiljnog šabana. A i ne mora.
Punišić je Guzonjin sin!
Aj i ja da doprinesem
U svakom selu drugačije, meni poznatiji Puniša.
Ali, posle ovakvih elaborata, a i s obzirom da je vaše selo malo veće, ne preostaje mi ništa drugo nego da se priklonim mišljenju većine. :)
Eto.
Baš volim diskusije sa normalnim ljudima, možeš uvek da ispadneš u pravu, čak i kad nisi.
Све је лако кад си Пунишић.