Prijava
  1.

Sportski pregled na B92

Emisija u kojoj je šta god da se desi u svetu sporta taj dan, glavna vest tenis i turniri koje će prenositi ta televizija. Stiče se utisak i kada bi nekim slučajem reprezentacija Srbije pobedila Brazil na Svetskom prvenstvu da bi glavna vest bila kako je Ilija Bozoljac u 3 seta izgubio od nekog š (što bi se u narodu reklo) igrača.

Početak pregleda gde voditelj Milan Bošković pokušava da zabavi gledaoce svojim debilnim osmehom.
    -Dobro veče poštovani gledaoci. Ilija Bozoljac, nažalost nije uspeo da se plasira u finale turnira u Azerbejdžanu gde je u 3 seta izgubio od Džeka Džeksona. Naš teniser je dobro počeo meč, poveo sa 1:0 ali je usledio veliki pad u 2. i 3. setu koje je izgubio sa nulom. Inače valja napomenuti da su fudbaleri Partizana ispustili prednost u Genku i primivši gol u poslednjem minutu, izgubili su 2:1. Zvezda u četvrtak gostuje Ventspilsu.