Poster je obrisan u međuvremenu zbog kršenja pravila, ovaj ispod je mnogo bolji
44 : 16
pa u odabrane o.O
STOP podmićivanju admina
Кад пре сунце ти?!
Још кад би ово била зграда предсетништва, а не народна скупштина, постер би био добар! :)
Šta kakite, odličan je poster.
njak..
Fuse tebi nije dobro majketi .Poster veze s vezom
Bilo bi bolje kad bi umesto doma skupštine bila Bela kuća iliti Bela kurac kako onomad reče onaj nesrećnik sa tv Avale.
Дао сам плус, али је постер голо говно.
daj brate moj poster 62:7 i ne daju u odabrane !
Otkad je skor mjerilo odabranosti?
brate odes i vidis kod mene poster , da nije 62:7 ne bi bio dobar siurno !
Ajduk, vidio sam ti poster, + sam ti dao, ali nije za odabrane.
jos jedan nepismen nasao da proziva ... -
Ma ajde.., ima postera 100:5.., 153:12.., pa nisu u odabranima...
Ajde ne serite, poster je extra, zasto ne bi usao u odabrane? +
DOBAR JE POSTER DAO SAM + I ZASLUZUJE U ODABRANE!
Odlican poster!
Odličan ++
Hvala!
Pogrešna slika, za dobar komentar... -
Fail,ali sa dobrom idejom.
Malo si omanuo sliku i sa takvim posterom si dosao u odabrane strasno
Ovo je neko nepismen stavio, Predsednik države Tomislav Nikolić spada u izvršnu vlast, to nikakve veze nema sa zakonodavnom vlasti - skupštinom... najveći FAIL!
jos da je neko ovde zapravo i procitao Cica Tominu kolibu, znao bi da nema nikakve veze sa cinicnim posterom...
Postoji razlog zašto je stavio skupštinu. Vidim da ovde ima previše vikend korisnika interneta, ako razumete na šta mislim.
---------------
glup poster,gledao sam i boljih pa nisu u odabranima
:O
Treba ukinuti "odabrane" da ne kenjate vise po celom sajtu moj ovo ,moj ono moj 100 ovaj 33 bla bla... Umesto da kritikujete poster na ovaj ili onaj nacin samo o odabranima kenjate !!!
Класика....Добри смо,ај ти у одабране.
Najviše volim komentatore sa 2 petka na vukajliji i bukvaliste!!! Poster je ok, meni su obrisali ni sam ne znam koliko postera pa ne kukam kada lošiji od mojih uđu u odabrane!
- ! Fail u odabranima, jako loše...
btw imam poster 318:38 pa nije u odabranima, dako da to očigledno nije merilo, nego ovi modovi stavljaju šta im se ćefne!
Stavljaju u odabrane sta se njima svidja, a ne vecini... VELIKI - za poster!
Sve postere gde se Toma grobar proziva, brisu, a ostavljaju ove gluposti!
Nabio vam Toma komplekse...tuga !
Znaci admin je totalni idiot koji samo brise dobre postere! pre ovoga je bio Sulejman koji spominje Tomu,ali je iz nekog cudnovatog razloga obrisan zbog krsenja pravila....alooooooooo kakvog pravila? nit je bilo vredjanja, nit prozivke....simpatican poster, al ocigledno je admin izrazajno politicki opredeljenu, pa je umesto njega stavljen link ovog postera...naravno naglasavam, koji se njemu svidja, a jer sta vecina zna.