3:0

don_brate 2011-11-16 00:32:24 +0000

Najlepši rezultat u fudbalu pod uslovom da je na poluvremenu bilo 2:0. Dakle, dva komada u prvom, a u drugom treći, čisto da se osigura pobeda. Pokazivač ležerne pobede domaćina. Kod 5:0, 6:0 itd. stekne se utisak da u toj utakmici nije bilo fudbala, već smešno iživljavanje nad slabašnom drugom ekipom.

- Jel si čuo da je Uzbekistan pobedio Tadžikistan?
- Ne, koliko?
- 3:0.
- 3:0? Fino, bogami.

2
23 : 10
  1. 3:0.......baš onako fino punjenje. I to dva u prvom da se komotnije uđe u drugo poluvreme i onako opušteno u 65. minutu treći za totalno mirnu završnicu....fino +

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.