
Жена од четрдесетак или више година, иначе залудна и беспослена, која облеће око својих пријатељица и комшиница нудећи им најновије блатне маске за лице по веома повољној цени. Увек искористи прилику да се у таквим ситуацијама понаша као права дама - пије (искључиво нес) кафу, оговара и изиграва најпрофесионалнијег козметичара, наводећи како је баш тој комшиници потребна баш та крема јер јој је лице суво и испуцало... а кошта "невероватних" 1999 динара (али, уз њу добијеш бесплатну рукавицу).
Рекламира маскаре које користи Пенелоп Круз (или тако нека) а које су квази водоотпорне (ако случајно поквасиш лице изгледаш к'о Мајк Тајсон после финалног меча, а кад треба да је скинеш - не може па то ти је).
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
Odlicno! :))
Marijana,jel ti poznajes moju macehu?Kao da si nju opisala!
Sve ti verujem!+
Bravo ++++
:)))) A sad zamislite traumatično putovanje vozom na relaciji Bar- Beograd gde su vam jedini saputnici pripadnici dva protivnička tabora- jedna tzv. Avon dama a drugi, nazovimo ga hmmm.... Oriflejm džentlmen.
А да ли си пробао/ла да скинеш маскару са новим Авон средством за уклањање шминке око очију!? хD