Baner

BeliMantil 2012-03-19 10:28:53 +0000

Смориша који вам бане на сред улице и уваљује рекламни материјал.

3
25 : 5
  1. Imaju u BG-u neki što nude letke da se kupe za 100 dinara, a lafo idu pare za djecu ili za životinje. Znam da lažu, ali sam im dao stoju. +

  2. Ne daj tim lopovima ni dinara!!!

    Plus za defku.

  3. Ja sam kupio jedan još pre ko zna koliko i uvek ga nosim sa sobom, dođe mi ko štit protiv istih. Čim mi banu ja vadim letak uz jebiga-već-sam-bio-velikodušan osmeh i odma odjebe.
    +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.