
Žešća prženica.
Osoba koja ima tu unikatnu sposobnost da se napali i kad čuje samo jednu reč ili zvuk. I na najgore lovačke priče i baronije se naloži k'o mladi majmun na jebačinu.
Nepopravljiva hepo kocka od čoveka, a poseban šou nastane kad se dotična prženica sastane sa nekim ložačem.
Laka zapaljivost takvih osoba stvarno podseća na benzin.
-Poslo sam Krletu poruku sa burazovog fona i rek'o sam mu da sam plavuša i da je mnogo lep i da ga čekam kod Terazijske česme. A pazi sad, Šomi je bio u prolazu tamoi rek'o je da je video Krleta kako bleji tamo! Hahahah, ja sam umro!
-Au jebote, koja fora. Pravi benzinko, jebote. Divim mu se kako se uvek naloži.
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
Dobra +
Fala zmijo