Jedno od najboljih prevoznih sredstava na svijetu. Valjda Britanci ili ko ga stavili da je najveci pronalazak u nekom veku, oprostite zbog manjka podataka, pise sve verovatno na pediji, nezamenljiv u guzvama po NSu.
Vracju se ljudi sa posla, vecina u kolima, autobusima, na motorima ili cemu vec, pa se zakrci ulica i ne mos proci da si u automobilu. Ali prc, ti nisi u automobilu ili GSPu, nego na biciklu i stizez kuci, na rucak, ili gde vec.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
†
Nije lose,ko ume da je vozi.
+