
Ono sto ti kazu baba i deda a isto tako i keva i cale da si, kad ih probudis u pola sedam ujutru kad se vracas iz grada.Srecom taj predivni trenutak tvog opsteg degradiranja i vredjanja traje dok ne zatvoris vrata i odes u svoju sobu.
Baba i Deda-Evo ga , i to ce da bude domacin jednog dana,e nema nista od toga,bitango jedna , mi smo u tvoje vreme ustajali u pola ses da idemo u njivu a ti tako , propalice..
Cale-Dobro bre batalite,pustite ga mlad je , nego jeli ti bitango sto se ne javis, celu noc majka brine za tebe ce da presvisne, stoko nevaspitana, za sta imas taj telefon picka ti materina!!!!!
Majka-Dobro Zorane , pusti ga , nego sine e si gladan , da neces nesto da jedes....
Ja- ...trcim u sobu legam na krevet i zaspim istog trenutka....
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
Неискуство, чим их будиш. :)
Ne budi ih on, nego oni su nekim cudom svaki put su budni.:)