
Израз који се из свог изворног значења, да прикаже разлику између мајмуноликог створа и остатка животињског света, трансформисао у парадоксалну тврдњу, да окарактерише некога ко у данашњици представља све осим ''обичног'' човека.
-Ја још не верујем, из зајебанције га питах да дође у недељу да ми поправи онај крш, ем га је оправио, ем није ни динар хтео да узме, а цео дан се јебавао.
-То је човек, брате, добар је он дечко.
........................................................
-И налетимо ладно у Гучи на оног лика, Мишиног другара, јеботе понуди нам смештај за џ, каже зврји ми соба празна останите колико хоћете, а могао да узме добре паре.
-То је човек.
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
Dobra defka. Jebiga, imala je Aurora neku dobru defku, na tu temu, tačnije na temu ovih iz primera. ++
Pa da, ispada da je danas dobar čovek samo onaj koji će ti učiniti nešto za džabaka...
+
Јавићу ти кад ти наиђе нека која ми се не свиди, да те не гушим са "Добра! Одлична! Апофис јебе!" коментарима на свакој. Оно, да знаш.